Bielorusko – San Maríno 1:0 (kon.) | Grécko – Cyprus 1:0 (kon.) | Bosna – Nemecko 4:4 (kon.)
Česko – Wales 5:0 (kon.) | Čierna Hora – Arménsko 0:0 (kon.) | Rusko – Moldavsko 2:2 (kon.)
Poľsko – Portugalsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Kazachstan 6:0 (kon.) | Lotyšsko – Rumunsko 0:4 (kon.)
Rakúsko – Škótsko 3:2 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:4 (kon.)
Maďarsko – Lichtenštajnsko 2:0 (kon.) | Srbsko – S. Macedónsko 5:1 (kon.) | Švédsko – Ukrajina 2:1 (kon.)
Litva – Fínsko 1:3 (kon.) | Anglicko – Nórsko 1:0 (kon.) | Belgicko – Island 5:0 (kon.)
Španielsko – Chorvátsko 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Estónsko 3:0 (kon.)
Taliansko
2:4 (1:1)
Írsko
cz Pondelok 10.09.2012, 18:30Kvalifikácia na ME U21

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Přeji hezký den při sledování posledního kola kvalifikačních skupin o postup na mistrovství Evropy do 21 let. Sledovat budeme zápas skupiny 7, ve které se utká první Itálie a třetí Irsko. Karty jsou ve skupině již rozdány. Itálie má jistý postup do baráže z prvního místa. Irsko již nemůže dosáhnout na druhou příčku, ale bude hájit třetí pozici před Maďarskem.

Itálie: Perin - Faraoni, Crescenzi, Masi, Rossi, Caldirola (K), Sala, Marrone, Immobile, El Shaarawy, El Shaarawy.

Irsko: McCarey - Doherty, White (K), Egan, Williams, Henderson, Forde, Carruthers, Doran, Murray, O'Kane.

Rozhodčí: Kružliak - Chládek, Tomčík (všichni Slovensko).

1

3
    El Shaarawy bude rozehrávat první rohový kop utkání.

4
    Doran šel po rohu do protiútoku. Ve sprintu ho ale zastavil ofsajd.

8
    Rossi fauloval Carrutherse a hosté tak mají výhodu trestného kopu.

6
    Sala fauloval protihráče a Irsko tak může v klidu rozehrát.

11
    Italové jsou nyní aktivnější a více drží míč.

14
    Střelu Saly zablokovala pozorná obrana Irska.

16
    Itálie vybojovala roh...

17
    ... na centr El Shaarawyho si nikdo z domácích hráčů nevyskočil.

18
    Crescenzi fauloval a musí vrátit balon.

19
    El Shaarawy kopal další roh. Ani ten ale domácí tým nevyužil.

21
    O'Kane zahrával rohový kop, který Italové ubránili. U míče ale zůstávají hosté.

23
    Irsko právě vstřelilo branku!
    SEAN MURRAY posílá trochu překvapivě hosty do vedení! Italové musejí nyní přidat. Pro další vývoj zápasu je vstřelená branka velké plus.

26
    Immobile kopal roh ale Italové se prosadit nedokázali.

29
    El Shaarawy mohl vyrovnat ale jeho pokus končí vedle irské branky.

30
    Hostující Forde byl nachytán v ofsajdovém postavení.

33
    Irsko mělo dva slibné protiútoky, které ale zastavila pozorná italská obrana.

35
    Itálie právě vstřelila branku!
    Kapitán LUCA CALDIROLA vyrovnal po rohovém kopu El Shaarawyho. Stav je tak opět nerozhodný a pro diváky je důležité, že padají branky.

37
    Hostující Williams dostal červenou kartu a musí předčasně do sprch. Navíc je tu penalta pro domácí tým.

38
    Nařízenou penaltu kopne Immobile!

39
    Immobile ale nechal jen vyniknout hostujícího brankáře!

43
    Je tu závěr poločasu. Roh domácích kopal El Shaarawy. Irsko se ubránilo.

45
    Základní hrací doba prvního poločasu je u konce. Uvidíme, zda rozhodčí nastaví nějakou tu minutku.

45+1
    Sudí nastaví dvě minuty.

45+1
    Střela Gabbiadiniho končí na jednom z hostujících obránců.

První poločas skončil remízou 1:1. Do vedení šli hosté, ale domácí brzo vyrovnali. V závěru navíc Itálie nedala penaltu. Irsko bude po vyloučení Williamse dohrávat v deseti hráčích.

46

46
    Sala přenechal své místo pro Vivianiho.

49
    Druhý poločas začal opatrně. Oba týmy hrají hodně poctivě vzadu. Nechtějí udělat chybu.

50
    Immobile si nepohlídal své postavení a je mu odpískán ofsajd,

51
    El Shaarawy bude kopat standardní situaci z dobré pozice...

52
    ... McCarey si střelu pohlídal a míč chytil.

53
    Henderson zahrával na druhé straně standardní situaci. Italové se ubránili.

54
    Viviani zahrával rohový kop. Hosté se ubránili za cenu dalšího rohu.

55
    Ani další centr Vivianiho ke gólu nevedl.

57
    AARON DORAN posílá hosty podruhé do vedení! Irsko přitom hraje v deseti hráčích!

57
    Immobile přenechal své místo pro De Lucu.

58
    Tak to je pro Italy rána! Minutu po druhé brance inkasuje domácí tým potřetí. Trefil se CONOR HENDERSON!

60
    Domácí jsou opaření a hostům se nyní hraje o poznání lépe.

Utkání je přerušeno. Za malou chvíli přineseme podrobnosti.

Na stadionu jsou problémy s osvětlením. Jedna část osvětlení zhasla a problémy jsou asi i s ostatními sloupy. Uvidíme, co se bude dále dít. Hráči jdou do šaten.

Hráči se vrací na hřiště. O dalším průběhu přerušení vás budeme samozřejmě i nadále informovat.

Hráči se připravují na hru. Bude se pokračovat.

60
    Pokračuje se v šedesáté minutě.

62
    Střela El Shaarawyho končí na jednom z hostujících obránců.

64
    Itálie vybojovala rohový kop...

65
    ... centr Vivianiho ke snížení nevedl.

70
    Itálie tlačí a snaží se snížit. Z ojedinělého protiútoku si nepohlídal své postavení Doran. Je mu odpískán ofsajd.

74
    Masi dostal žlutou kartu.

75
    Henderson z následné standardní situace branku netrefil. Gólman Itálie rychle rozehrává.

76
    Marrone přenechal své místo pro Laribiho.

77
    Viviani bude rozehrávat rohový kop...

78
    ... Viviani zkoušel míč zakroutit rovnou do branky. To se mu nepovedlo. Domácí tým ženou diváci do útoku.

80
    Střela domácího El Shaarawyho končí po teči mimo. Itálie má roh...

81
    ... centr Vivianiho se neujal a hosté se osvobozují.

82
    AARON DORAN svou druhou brankou definitivně pojišťuje vítězství Irska!

84
    Faraoni dostal žlutou kartu.

85
    Domácí Laribi se dostal ke střele, kterou v pohodě zlikvidoval brankář McCarey.

87
    El Shaarawy si nepohlídal své postavení a je mu odmáván a odpískán ofsajd.

88
    Forde dostal žlutou kartu.

90
    Forde dostal druhou žlutou a musí předčasně do kabin.

90+2
    White dostal žlutou kartu.

90+3
    McCarey dostal žlutou kartu. Irové šetří čas.

90+3
    Opět je problém se světly. Uvidíme, co se bude dít dále.

90+3
    Hra může po přerušení opět pokračovat.

90+5
    EL SHAARAWY v závěru dokázal svou střelou snížit na rozdíl dvou branek!

Hosté i přes dvě vyloučení a hru v devíti domácí tým přehráli a vyhráli o dvě branky. Nutno dodat, že druhé vyloučení bylo až v závěru. Za domácí dali góly Caldirola a El Shaarawy. Za Irsko dali branky 2x Doran a po jedné Henderson a Murray. Zápas byl dvakrát přerušen kvůli výpadku osvětlení. Děkuji za pozornost, přeji hezký den (20:51:52)

Michal Heřman

Góly: 35. Caldirola, 90+5. El Shaarawy - 23. Murray, 57. Doran, 58. Henderson, 82. Doran

Karty:   74. Masi (ITA), 84. Faraoni (ITA) - 88. Forde (IRL), 90+2. White (IRL), 90+3. McCarey (IRL)   37. Williams (IRL), 90. Forde (IRL)

Taliansko: Perin - Faraoni, Crescenzi, Masi, Rossi, Caldirola (K), Sala (46. Viviani), Marrone (76. Laribi), Immobile (57. De Luca), El Shaarawy, El Shaarawy.
    Írsko: McCarey - Doherty, White (K), Egan, Williams, Henderson, Forde, Carruthers, Doran, Murray, O'Kane.

Rozhodca: Kružliak - Chládek, Tomčík (všichni Slovensko)