Nedeľa 12.08.2012, 12:40Olympijské hry - vodné pólo - muži

Strela bola zablokovaná. Hraje sa posledná minúta.

31
    Maďari opäť zbytočne faulovali.

31
    Španielsko strelilo ďalší gól ! Konečne sa im podarilo využiť presilovku . Autorom gólu je IVAN PEREZ VARGAS (ESP) 8:14.

30
    Presilovka pre Španielsko. Tréner si berie oddychový čas.

30
    Španielsko strelilo gól ! LIFANTE ESPANOL (ESP) aspoň trochu koriguje skóre 7:14.

29
    Ale španielom sa nedarí ani počas presilovky.

29
    Varga fauluje. Presilovka pre Španielsko.

28
    Španieli sa snažia odpovedať ale ich strely sú nepresné.

27
    A ďalší úder v podaní Maďarov ! GERGELY KISS zvyšuje už na 6:14!

26
    Maďarsko strelilo gól ! Presilovka netrvala dlho a nádherná strela k tyči v podaní NORBERTA HOSNYANSZKYHO (HUN) upravuje skóre na 6:13.

26
    Následne ale tento hráč fauloval a je tu presilovka pre Maďarov.

26
    Španielsko strelilo ďalší gól ! FELIPE PERRONE ROCHA (ESP) pridáva hneď ďalší gól a znižuje na 6:12.

25
    Španielsko práve strelilo gól! MARC MINGUELL ALFEREZ (ESP) dáva diskutabilný gól. 5:12

25
    Španieli vyhrali súboj o loptu.

25
    Štvrtá štvrtina sa začala.

Maďarsko v tejto časti dalo neuveriteľných 5 gólov. A už je otázko do štvrtej štvrtiny len to , na akom čísle skončí golostroj Maďarov.

24
    Tretia štvrtina sa skončila.

24
    Beží nám už posledná minúta tretej štvrtiny. Pri lopte sú Španieli.

23
    Maďari doslova valcujú súpera ! Vyzerá to pomaly na debakel- DENIS VARGA zvyšuje na 4:12 ! Bola to pekne umiestnená strela.

22
    Maďarsko strelilo gól ! Maďari majú dnes neuveriteľnú efektivitu streľby. NORBERT HOSNYANSZKY (HUN) pridáva ďalší gól! 4:11

21
    Španieli sa konečne dočkali ! MARC MINGUELL ALFEREZ (ESP) vystrelil z diaľky a dáva gól na 4:10

20
    Maďarsko strelilo gól ! ADAMA STEINMETZ zvyšuje na neskutočných 3:10.

20
    Ďalší zákrok brankára Maďarska.

19
    Na druhej strane, ale Maďari dokážu premeniť takmer všetko ! DENIS VARGA zvyšuje na 3:9.

19
    Navyše nevyužili ani ponúknutú presilovú hru.

19
    Teraz sa španielom nedarí streliť gól. Trafili len tyčku.

18
    Maďari vedia presilovky pekne zahrať a teraz to opäť dokázali. PETER BIROS (HUN) zvyšuje na 3:8.

18
    Španieli opäť pri lopte ale ich strelecký pokus bol neúspešný. Protiútok súpera končí presilovkou.

17
    Ale aj vďaka výbornému brankárovi Maďarov ju nedokázali využiť.

17
    A zahrajú si aj presilovku.

17
    Španielsko vyhralo súboj o loptu a pláve na bránku súpera.

17
    Tretia štvrtina začala.

Je za nami polovica zápasu. Maďarsko síce do tejto štvrtiny nevstúpilo najlepšie, ale potom sa jeho hráči rozbehli a skóre po polovici zápasu je už 3:7.

16
    Druhá štvrtina sa skončila.

16
    Hraje sa posledná minúta druhej štvrtiny.

15
    Maďarsko strelilo ďalší gól ! NORBERT MADARAS ihneď pridáva ďalší gól. 3:7

14
    PETER BIROS (HUN) penaltu bezpečne premenil. 3:6

14
    Maďari dostali možnosť zahrávať penaltu !

14
    Španielsko strelilo gól ! Fantasticky zahrana presilovka na konci ktorej bol ALBERT ESPANOL LIFANTE (ESP) a nemal problém zakončiť. 3:5

13
    Presilovka pre Španielsko.

13
    V druhej štvrtine sa hraje pekné pólo ale nevidíme veľa gólov kvoli perfektným brankárom.

13
    A na druhej strane pokus neúspešný. Brankár Španielska sa natiahol a dosiahol na loptu.

12
    Španieli trafili tyčku .

12
    Maďarsku sa konečne podarilo vystreliť a je z toho ďalší gól ! Až na dvakrát ale predsa prekonali brankára súpera. DANIEL VARGA (HUN) zvyšuje vedenie na 2:5

11
    Španielsku sa podarilo streliť gol ! Presilový hra bola teda využitá. Strela pod brvno znamená zníženie na 2:4. Autorom gólu je MARC MINGUELL ALFEREZ (ESP).

11
    Maďarsku sa nedarí vystreliť a teraz budú hrať v oslabení.

10
    Španieli reklamovali penaltu a možno aj mali pravdu. Toto bol hraničný zákrok na útočníka španielov, ktorý bol tesne pred brankárom.

9
    Nahrávka sa nepodarila a lopta je v moci brankára Španielska.

9
    Ich akcia však strelou neskončila.

9
    Šprint o loptu vyhrali Maďari.

9
    Druhá štvrtina práve začala.

Skóre po prvej štvrtine je 1:4. Maďarsko potvrdzuje rolu favorita a zápas ma zatiaľ úplne pod kontrolou.

8
    Prvá štvrtina skončila.

8
    Maďarsko zvyšuje už rozdiel na tri góly ! BALASZ HARAI dáva druhý gól po sebe a zvyšuje na 1:4

8
    Beží už posledná minúta štvrtiny.

7
    Maďarsko strelilo góóól ! BALASZ HARAI premenil presilovku presnou strelou k tyči. 1:3

7
    Hra sa síce presunula k bránke španielska ale následne prišiel faul a Maďari budú mať presilovku !

6
    Brankár španielska teraz predviedol nádherný zákrok !

6
    Začalo sa veľa faulovať. Maďari boli pri akcii faulovaní a zahrajú si presilovku.

5
    Španielsko nakoniec strelilo gól ! BLAI MALLARACH GUELL znižuje na 1:2

5
    Španielom sa nedarí prekonať maďarskú obranu, ale teraz si zahrajú dvojnásobnú presilovku.

Maďarsko práve strelilo gól! ADAM STEINMETZ využíva veľmi rýchlo presilovku a posiela svoj tím do dvojgoloveho vedenia. 0:2

4
    Presilovku si vyskúša aj Maďarsko.

4
    Maďarská obrana zatiaľ hraje veľmi dobre. Pozične presne hrajú to čo majú hrať.

4
    A je z toho nakoniec prvá presilovka pre Španielov.

3
    Španielsko sa pokúša vyrovnať.

3
    Maďarsko strelilo konečne gól ! Gergely KISS otvára skóre dnešného zápasu pohotovou dorážkou. 0:1

2
    Obidva tímy to skúšajú z diaľky a nedarí sa im prekonať dobré obrany.

2
    A to isté sme videli aj na druhej strane. Je to zatiaľ veľmi opatrný zápas.

2
    Strela Maďarov z veľkej vzdialenosti letela nad brvno.

1
    Nedokázali si presne prihrať a šancu majú teraz Španieli.

1
    Šprint o loptu vyhrali Maďari a začínajú útočiť.

1
    Prvá štvrtina sa začala.

Hráči sú už pri bazéne a prebieha predstavovanie hráčov.

Maďari teda budú dnes miernym favoritom .

Stretnú sa celky Španielska a Maďarska. Pre Maďarsko je tento turnaj sklamaním, pretože na minulých troch olympiadach skončili vždy zlatí. Španieli hrali v rámci možností a toto umiestnenie nie je pre nich rozhodne sklamaním.

Za chvíľu je na programe stretnutie vodného póla o 5.miesto.

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť začína o 12:40.