USA - Austrália 9:10 (kon.) | Španielsko - Maďarsko 8:14 (kon.)
Čierna Hora - Srbsko 11:12 (kon.) | Chorvátsko - Taliansko 8:6 (kon.)
Čierna Hora - Srbsko

11:12

(2:3, 3:1, 5:4, 1:4)

Nedeľa 12.08.2012, 15:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

Máme za sebou duel o tretie miesto. Po vynikajúcej záverečnej štvrtine putuje bronz do Srbska. Čierna Hora obsadila na olympijskom turnaji nešťastné 4.miesto. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (16:50:23)

Zápas sa skončil.

32
    V poslednej sekunde to ešte skúšal Radovič (MNE) ale jeho strelu chytil Soro (SRB).

32
    Posledné sekundy stretnutia, Čierna Hora bude hrať presilovú hru a jej tréner si berie oddychový čas. Tak uvidíme čo vymyslí.

32
    V poslednej minúte sa dokonca Srbsko zásluhou Uvidiča dostáva do vedenia! Tak takýto záver by nevymyslel ani ten najlepší režisér. (11:12)

31
    Filipovič pridáva ďalší gól a je vyrovnané! Tak to je neuveriteľné, ako sa srbskí hráči zomkli a stav dorovnali. (11:11)

30
    Srbsko teraz mohlo vyrovnať, ale triafajú iba brvno!

29
    Táto presilovka ale nieje využitá a tak pri lopte Srbsko.

28
    Srb Pijetlovič je vylúčený a tak možnosť Čiernej Hory na zvýšenie svojho náskoku.

27
    Ale teraz pozor! Rozdiel je už iba jeden gól! Nikič (SRB) dorazil strelu a tak sa raduje z gólu. (11:10)

26
    Filipovič (SRB) sa presadzuje po druhý krát v tomto stretnutí a z presilovky znižuje! (11:9)

25
    Čierna Hora teraz zvyšuje svoj náskok! Z penalty sa presadil Ivovič! (11:8)

25
    Posledná štvrtina sa práve začala, šprint o loptu vyhráva Čierne Hora.

24
    V tejto štvrtina sa už nič dôležité neudialo! A tak máme pred sebou určite nemenej zaujímavú poslednú štvrtinu!

24
    V posledných sekundách ešte vylúčenie na strane Čiernej Hory a time-out srbského trénera.

24
    Rozdiel je už dvojgólový! Po penalte sa raduje Janovič (MNE). (10:8)

23
    Janovič (MNE) z dvojnásobnej presilovky strieľa gól a tak vo vedení opäť Čierna Hora. (9:8)

22
    Tak to je neuveriteľné, gólová prestrelka stále pokračuje presadzujú sa Jokič (MNE) a Pijetlovič (SRB). Stav je tak opäť vyrovnaný. (8:8)