Taliansko - Veľká Británia 11:7 (kon.) | Čína - Rusko 16:15 (kon.)
Austrália - Maďarsko 13:11 (po predĺžení) (kon.) | USA - Španielsko 8:5 (kon.)

Štvrtok 09.08.2012, 15:30Olympijské hry - vodné pólo - ženy

31
    Je rozhodnuté! Tania di Mariová z rýchlej kontry strieľa ďalší gól. (11:7)

30
    Ale Talianka Tania di Mariová neponecháva nič na náhodu a opäť posiela svoj tím do trojgólového vedenia! (10:7).

29
    A tú aj využívajú! Už len dva góly delia domáce hráčky od vyrovnania! Presadila sa Francesca Claytonová. (9:7)

27
    Ciara Givson-Byrneová ale vykresala iskierku nádeje pre svoju krajinu! (9:6)

23
    Tania di Mariová je expertka na penalty a teraz to opäť potvrdila. 9:5!!

23
    Konečne radosť aj pre domáce hráčky a publikum! Rýchlu odpoveď poslala Alex Rutlidgeová. (8:5)

23
    A Talianky opäť navyšujú svoj stav. Enrica Giulia Emmolová upravuje na 8:4 a strieľa dnes už svoj tretí gól.

19
    Pomerne z veľkej vzdialenosti sa k strele odhodlala Giulia Rambaldiová a oplatilo sa - 7:4.

17
    Britkám očividne prestávka pomohla. Fiona McCannová strieľa gól a znižuje rozdiel! (6:4)

16
    A Talianky opäť využívajú početnú prevahu. Opäť Enrica Giulia Emmolová. (6:3). Britky sú v druhej štvrtine strelecky nemohúce.

15
    Talianka Enrica Guiliu Emmolová strieľa ďalší gól a Taliansko už vyhráva 5:3.

13
    Talianky opäť trestajú vylúčenie Chloe Wilcoxovej! Teresa Frassinetti prvýkrát v zápase posiela svoj tím do vedenia. (4:3)

11
    Talianky takmer okamžite využívajú početnú výhodu, presne sa trafila Aniko Pelleová. (3:3)

7
    Talianska odpoveď netrvala dlho, takmer okamžite po inkasovanom góle sa kapitánke Elise Casanovej podarilo znížiť. (2:3)

7
    Britky využívajú výhodu! Presne do spodného rohu sa trafila Francesca Claytonová. (1:3)