C2, 1000m - finále (muži) | Kretschmer - Kuschela (GER) (kon.) | | | K4, 1000m - finále (muži) | Austrália (kon.) |
K1, 500m - finále (ženy) | Kozaková (HUN) (kon.) | | | K2, 500m - finále (ženy) | Weber - Dietze (GER) (kon.) |
Výška - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | 4x400m - 1.kolo (muži) | (kon.) |
800m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 800m - finále (muži) | (kon.) |
4x100m - 1.kolo (ženy) | (kon.) | | | 200m - finále (muži) | Bolt (kon.) |
10 km maraton - Finále (ženy) | (kon.) |
10m veža jednotlivci - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 10m veža jednotlivci - Finále (ženy) | (kon.) |
Argentína - Nový Zéland | 1:3 (kon.) | | | Pakistan - Južná Kórea | 3:2 (kon.) |
Holandsko - Veľká Británia | 9:2 (kon.) |
Taliansko - Veľká Británia | 11:7 (kon.) | | | Čína - Rusko | 16:15 (kon.) |
Austrália - Maďarsko | 13:11 (po predĺžení) (kon.) | | | USA - Španielsko | 8:5 (kon.) |
Tímy - kvalifikácia technická | (kon.) |
koniec udalosti
800m - semifinále (ženy)
1. Pamela Jelimová (KEN)
2. Jekatěrina Pojstogovová (RUS)
3. Caster Semenyaová (RSA)
4. Jelena Aržakovová (RUS)
5. Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN)
6. Alysia Johnsonová Montanová (USA)
7. Marija Savinovová (RUS)
8. Francine Niyonsabaová (BDI)
1. Marija Savinovová (RUS) 1:58:59 Q
2. Francine Niyonsabaová (BDI) Q
3. Margarita Garciová (KAZ)
1. Caster Semenyaová (RSA) 1:57:67 Q SB
2. Jelena Aržakovová (RUS) 1:58:13 Q
3. Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN) 1:58:26
4. Alysia Johnsonová Montanová (USA) 1:58:42
5. Halima Hachlafová (MAR) 1:58:84 SB
6. Tintu Lukaová (IND) 1:59:69 SB
7. Elena Mirela Lavricová (ROM) 2:00:46
8. Neisha Bernardová-Thomasová (GRD) 2:00:68 SB
1. Pamela Jelimová (KEN) 1:59:42 Q
2. Jekatěrina Pojstogovová (RUS) 1:59:45 Q
Rosibel Garciová (COL) 2:00:16
Lynsey Sharpová (GBR)
Natalija Lupuová (UKR)
Alice Schmidtová (USA)
Eleni Filandraová (GRE)
Rose Mary Almanzaová (CUB)
Rosibel Garciová (COL)
Lynsey Sharpová (GBR)
Natalija Lupuová (UKR)
Pamela Jelimová (KEN)
Alice Schmidtová (USA)
Jekatěrina Pojstogovová (RUS)
Rose Mary Almanzaová (CUB)
Eleni Filandraová (GRE)
2. rozbeh
Neisha Bernardová-Thomasová (GRD)
Tintu Lukaová (IND)
Jelena Aržakovová (RUS)
Alysia Johnsonová Montanová (USA)
Caster Semenyaová (RSA)
Janeth Jepkosgei Busieneiová (KEN)
Elena Mirela Lavricová (ROM)
Halima Hachlafová (MAR)
3. rozbeh
Cherono Koechová (KEN)
Genzeb Šumiová (BHR)
Malika Akkaouiová (MAR)
Francine Niyonsabaová (BDI)
Geena Gallová (USA)
Marija Savinovová (RUS)
Margarita Garciová (KAZ)
Jessica Smithová (CAN)