Argentína - Nový Zéland 1:3 (kon.) | Pakistan - Južná Kórea 3:2 (kon.)
Pakistan - Južná Kórea

3:2

(1:2)

Štvrtok 09.08.2012, 12:30Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Videli sme nudné stretnutie plné faulov a nepresností. Napriek týmto faktorom oba tímy strelili dokopy 5 gólov. Šťastnejší ostali Pakistanci, ktorí obsadili na tomto turnaji konečné 9. miesto. Ja ďakujem za pozornosť. Prajem krásny deň. (13:58:31)

70
    Zápas sa skončil.

69
    Yeo tečoval loptu mimo pakistanskej brány.

68
    Juhokórejčania sa márne snažia o vyrovnanie. Pakistanci dobre obraňujú.

65:11
    Hokejka jedného z juhokórejských hráčov na bránkovej čiare práve zachránila svoj tím od inkasovaného gólu!

64
    V týchto chvíľach sa pretrhlo vrece s trestnými rohmi. Ďalší pre Pakistan!

63
    Kapitán Juhokórejčanov ale míňa cieľ.

62
    Aj Kórejčania budú mať výhodu trestného rohu.

60:23
    Túto štandardnú situáciu už Pakistanci využili. Presnou ranou do ľavého horného rohu sa prezentoval Imran. 3:2!

60
    Bude to však ďalší trestný roh.

60
    Ostrú ranu Abbasiho schytal brankár Myung Ho Lee do hrudi. Hra je prerušená, brankár sa stále nespamätal.

59
    Pakistan vybojoval trestný roh!

57
    Rana Juhokórejčanov bola nepresná.

54
    Pekná kombinačná akcie Pakistancov, avšak Butt pred odkrytou časťou bránky nespracoval loptu!

53
    Znovu je to bieda. Strely na bránu v druhom polčase 2:1.

49
    Ani Waqasova strela sa k bránke nedostala...

47
    Do útoku sa vrhajú aj Juhokórejčanie, ale k strele to opäť nevedie.

43:18
    Pred Myung Ho Leem sa ocitol úplne voľný Khan, ktorý na prvýkrát ešte juhokórejského brankára neprekonal. Avšak reparát už zložil na jednotku. 2:2

43
    Obraz prvých tridsiatich minút zápasu vidíme aj v prvých minútach druhého polčasu