Nedeľa 29.07.2012, 16:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť začína o 16:30.

Maďarsko: Szesci, Varga T., Madaras, Varda Denes, Kasas, Hosnyanszky, Kiss, Sziovs, Varga Daniel, Biros (C), Steinmetz, Harai, Nagy

Srbsko: Soro, Saponjic, Gocic, Udovicic (C), Mandic, Pijetlovic D., Nikic, Aleksic, Raden, Filipovic, Prlainovic, Mitrovic, Pijetlovic G.

Rozhodcami sú Sanchez - Massimilano, Caputi.

Zápas práve začal.

1
    Na úvod je typická kombinácia žiadna šanca.

1
    Maďarská reprezentácia sa dostala do útoku, tam však zaváhali a nepresnou prihrávkou sa pripravili o ohrozenie, resp. strelu na bránu.

2
    Prvý strelecký pokus registrujeme začiatkom 2. minúty. Strela Prlainovica bola chytená.

2
    Vylúčenie v mužstve Srbska, na dvadsať sekúnd odchádza pred pár sekundami spomínaný hráč Pijetlovic.

3
    Srbsko dalo gól! Papierový hostia sa dostali do vedenia po tom čo Nikic tečoval strelu.

3
    Dlho sme na druhý gól nečakali, Kasas nedal nárok brankárovi.

5
    Srbsko dalo gól! Strela Alekscice skončila v bráne.

5
    Toto je zápas ako remeň. Jeden gól strieda druhý. Hosnyanszky napálil loptu k pravej tyči čím vyrovnal zápas na 2:2.

7
    Madaras vystrelil z väčšej vzdialenosti, strela minula bránu.

Prvá štvrtina skončila.

Začala sa druhá štvrtina.

9
    Autor druhého gólu bol teraz vylúčený z toho čerpajú Srby a strielajú gól na 2:3.

11
    Vyrovnávajúci gól prichádza o dve minúty neskôr, Daniel Varga vyrovnáva na 3:3.

11
    Gól! Strela pred brankárom bola zablokovaná, následne sa odrazila ku tyči, kde už bol brankár bezmocný.

13
    Srbsko dalo gól! Hostia sa dostali do vedenia 3:5, všetko má na svedomí Udovicic.

16
    Brakar Maďarska sa teraz hecol, najskôr chytil jednu strelu, následne druhú.

Skončila druhá štvrtina.

17
    Začala tretia štvrtina.

17
    Filipovic pridáva ďalší gól Srbska.

18
    O minútu neskôr prichádza ďalšia branka, po strele Prljanovica.

20
    Strela Birosa skončila na brvne.

21
    Prvá strela bola vyrazená, ale tá následná z ruky Pijetlovica skončila v sieti.

21
    Po dlhšom čase vidíme aj gól Maďarska pod hornú tyčku poslal loptu Kiss.

22
    Pred brankárom sa sám ocitol Pijetlovic a trafil sa presne.

22
    V tej istej minúte vidíme aj ďalší gól. Strela Haraia, ktroý sa ocitol s´´am pred brankárom skončila v sieti.