Šesta branka v rade, neuvreriteľné! Na teraz sa presne trafil Vargy.

23
    Tvrdá strela Prlainovica skončila v sieti.

22
    V tej istej minúte vidíme aj ďalší gól. Strela Haraia, ktroý sa ocitol s´´am pred brankárom skončila v sieti.

22
    Pred brankárom sa sám ocitol Pijetlovic a trafil sa presne.

21
    Po dlhšom čase vidíme aj gól Maďarska pod hornú tyčku poslal loptu Kiss.

21
    Prvá strela bola vyrazená, ale tá následná z ruky Pijetlovica skončila v sieti.

20
    Strela Birosa skončila na brvne.

18
    O minútu neskôr prichádza ďalšia branka, po strele Prljanovica.

17
    Filipovic pridáva ďalší gól Srbska.

17
    Začala tretia štvrtina.

Skončila druhá štvrtina.

16
    Brakar Maďarska sa teraz hecol, najskôr chytil jednu strelu, následne druhú.

13
    Srbsko dalo gól! Hostia sa dostali do vedenia 3:5, všetko má na svedomí Udovicic.

11
    Gól! Strela pred brankárom bola zablokovaná, následne sa odrazila ku tyči, kde už bol brankár bezmocný.

11
    Vyrovnávajúci gól prichádza o dve minúty neskôr, Daniel Varga vyrovnáva na 3:3.

9
    Autor druhého gólu bol teraz vylúčený z toho čerpajú Srby a strielajú gól na 2:3.

Začala sa druhá štvrtina.

Prvá štvrtina skončila.

7
    Madaras vystrelil z väčšej vzdialenosti, strela minula bránu.

5
    Toto je zápas ako remeň. Jeden gól strieda druhý. Hosnyanszky napálil loptu k pravej tyči čím vyrovnal zápas na 2:2.

5
    Srbsko dalo gól! Strela Alekscice skončila v bráne.

3
    Dlho sme na druhý gól nečakali, Kasas nedal nárok brankárovi.

3
    Srbsko dalo gól! Papierový hostia sa dostali do vedenia po tom čo Nikic tečoval strelu.

2
    Vylúčenie v mužstve Srbska, na dvadsať sekúnd odchádza pred pár sekundami spomínaný hráč Pijetlovic.

2
    Prvý strelecký pokus registrujeme začiatkom 2. minúty. Strela Prlainovica bola chytená.

1
    Maďarská reprezentácia sa dostala do útoku, tam však zaváhali a nepresnou prihrávkou sa pripravili o ohrozenie, resp. strelu na bránu.