Slovácko – Břeclav 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Nitra 0:1 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 1:1 (kon.) | Slovácko – Myjava 2:1 (kon.) | Trnava – Dubnica 4:1 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
AS Trenčín
2:1 (1:0)
FC Zlín
Streda 04.07.2012, 17:00 • FŠ Tr. Stankovce • Prípravný zápas

86
    Poliaček sa vyhol ofsajdu, zbavil sa Dostála, ale v tom ho križoval Hruška a Poliaček následne netrafil bránu!

83
    Prihrávku do šestnástky spracoval Malec a poslal ju na nabiehajúceho Poliačeka a ten z prvej triafa žrď Dostálovej brány!

81
    Ďalšie striedanie v dnešnom prípravnom zápase. V drese Trenčína odchádza Depetris a prichádza Malec.

78
    Zlín dal gól!
    PETR KURTIN sa napokon dočkal! Hoci pred minútou nezužitkoval krátky samostatný únik, teraz znižuje stav stretnutia na 2:1!

77
    Kurtin išiel sám na bránu, no so strelou váhal, až bol z mierneho uhla a jeho strelu vyráža z horného rohu Bartalský!

74
    Na druhej strane Dostál chytá Depetrisovu strelu z uhla!

52
    Opäť Salachna a jeho strelu z blízka chytá domáci brankár!

48
    Trenčín dal gól!
    DAVID DEPETRIS dostáva prihrávku do hosťujúcej šestnástky, kde si poľahky poradil s brankárom a posiela loptu do prázdnej brány! Aj druhý polčas začal Trenčín rýchlim gólom.

41
    Loptu si postavil na biely bod hosťujúci kapitán Polách a namieril k žrdi! Jeho strelu vyrazil Šamrinec pred seba a Polách sa ho znova pokúsil prekonať, ale brankár ho aj druhýkrát vychytal!