Slovácko – Břeclav 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Nitra 0:1 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 1:1 (kon.) | Slovácko – Myjava 2:1 (kon.) | Trnava – Dubnica 4:1 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
AS Trenčín
2:1 (1:0)
FC Zlín
Streda 04.07.2012, 17:00 • FŠ Tr. Stankovce • Prípravný zápas

Tak, ako v prvom, aj v druhom polčase sa hneď na začiatku gólovo presadili Trenčania. Od tejto chvíle boli aktívnejší hostia, čo vyvrcholilo do Kurtinvoho zníženia v 78. minúte. Po góle pridali Trenčania na aktivite, vypracovali si dve šance, ktoré síce nepremenili, ale víťazstvo ubránili bez väčších problémov. (18:44:36)

90
    Faul v strede ihriska, lopta pre Trenčín.

88
    Od inkasovaného gólu sú Trenčania aktívnejší a vypracovali si dve veľké šance. Teraz sa pokúšali o ďalšie prečíslenie, ale finálnej prihrávke na Mazáňa chýbala presnosť.

87
    Center z rohu hlavičkuje hosťujúci hráč nad domácu bránu.

87
    Roh pre Zlín!

86
    Poliaček sa vyhol ofsajdu, zbavil sa Dostála, ale v tom ho križoval Hruška a Poliaček následne netrafil bránu!

84
    Hra je prerušená z dôvodu ošetrovania domáceho hráča.

83
    Prihrávku do šestnástky spracoval Malec a poslal ju na nabiehajúceho Poliačeka a ten z prvej triafa žrď Dostálovej brány!

82
    Poliaček si pri spracovaní lopty v strede ihriska pomáha rukou a Zlín rozohral rýchlo na Ruskovského, ale ten stál v ofsajde.

81
    Ďalšie striedanie v dnešnom prípravnom zápase. V drese Trenčína odchádza Depetris a prichádza Malec.

80
    Rodiacu sa šancu Zlína zastavuje ofsajdový verdikt.

79
    Trenčín mal k dispozícii priamy kop, ktorý rozohral Poliaček nakrátko na Mazáňa, ten nahral na Baeza, ktorý z hranice šestnástky prekopáva bránu.

78
    Zlín dal gól!
    PETR KURTIN sa napokon dočkal! Hoci pred minútou nezužitkoval krátky samostatný únik, teraz znižuje stav stretnutia na 2:1!

77
    Kurtin išiel sám na bránu, no so strelou váhal, až bol z mierneho uhla a jeho strelu vyráža z horného rohu Bartalský!

75
    Poliačkov točený center končí vedľa hosťujúcej brány.

75
    Priamy kop pre Trenčín!

74
    Na druhej strane Dostál chytá Depetrisovu strelu z uhla!

73
    Motalov center posiela jeho spoluhráč nad domácu bránu. V tejto situácii najprv vietor znepríjemnil život domácemu brankárovi, ktorému znemožnil zachytiť ju, no na druhej strane sa podpísal aj na nepresnej hlavičke útočiaceho hráča.

71
    Rozhodca dovolil hráčom oboch tímov osviežiť sa.

70
    Po dlhšom čase útočná snaha domácich. Holúbek našiel v šestnástke Mazáňa a ten z prvej míňa zlínsku svätyňu.

69
    Ruskovského strelu vyráža Bartalský. Trenčín síce v 2. polčase zvýšil vedenie, no celkovo na rozdiel od prvého polčasu pôsobí futbalovejším dojmom Zlín.

68
    Motal dostáva prihrávku z rohu šestnástky na jej hranicu a odtiaľ míňa horný roh domácej brány.

66
    Črtajúci sa útok zlína zastavuje Bartalský pohotovým vybehnutím a odkopom nebezpečnej prihrávky.

66
    Pri lopte Trenčania, ktorí si prihrávajú na svojej polovici, za ňou strácajú loptu.

65
    Bartalský boxuje center z priameho kopu mimo šestnástky.

64
    Z obliehania vyťažil Zlín priamy kop!

63
    Zlín sa usadil na útočnej polovici, kde zatiaľ bezúspešne oblieha domácu šestnástku. Hostia sa zatiaľ nedostali k zakončeniu.

62
    Faul v strede ihriska, lopta pre Zlín.

60
    Holúbkov center je privysoký a letí nad bránu hostí.

59
    Poliačekov center nepriniesol hrozbu pre Zlínsku obranu. Na ihrisku sa medzi časom predstavil v Zlínskom drese Motal.

58

57
    Mondek sa predieral po pravej strane, no jeho center do šestnástky nenašiel Depetrisa.

56
    Prihrávka na Holúbka bola pridlhá.

54
    V druhom polčase nastalo niekoľko zmien v zostavách oboch tímov. V bráne Trenčína vystriedal Šemrinca Bartalský a v druhom polčase budeme svedkami súboja dvoch "exružomberčanov", nakoľko Zlín trénuje Aleš Křeček, bývalý tréner MFK a do hry nastúpil v drese Trenčína Miroslav Poliaček, ktorý po skončení pôsobenia na Liptove skúša šťastie v Trenčíne.

52
    Opäť Salachna a jeho strelu z blízka chytá domáci brankár!

51
    Salachna, ktorý nastúpil do zápasu v Zlínskom drese na začiatku druhého polčasu striela spoza šestnástky vedľa brány.

50
    Po rohu Zlínsky protiútok. Nasleduje roh aj na druhej strane.

50
    Roh pre Trenčín!

48
    Trenčín dal gól!
    DAVID DEPETRIS dostáva prihrávku do hosťujúcej šestnástky, kde si poľahky poradil s brankárom a posiela loptu do prázdnej brány! Aj druhý polčas začal Trenčín rýchlim gólom.

46
    Začal druhý polčas.

Trenčín sa ujal vedenia už v 2. minúte, kedy Dostála prekonal Holúbek. V 41. minúte nariadil hlavný rozhodca pokutový kop pre Zlín, ktorý mohol vyrovnať, no Polach nedokázal nadvakrát prekonať Šamrinca, ktorý sa stal najvýraznejšou postavou prvého polčasu.

Prvý polčas skončil.

44
    Hruškov center odvracia hlavou Kleščík.

44
    Priamy kop pre Zlín!

43
    Trenčín z rohu nič neťaží a dopredu ide Zlín.

43

41
    Loptu si postavil na biely bod hosťujúci kapitán Polách a namieril k žrdi! Jeho strelu vyrazil Šamrinec pred seba a Polách sa ho znova pokúsil prekonať, ale brankár ho aj druhýkrát vychytal!

40
    Josl je faulovaný v šestnástke a nasleduje pokutový kop Zlína!

39
    Hráči Zlína si teraz nerozumeli. Ťahali rýchli útok až po šestnástku, kde poslali prihrávku do priestoru ,,nikoho".

38
    Nepresná strela zlínskeho hráča z vnútra domácej šestnástky.

37
    Hruškov center bol zblokovaný na roh.

37
    Ďalší faul Trenčanov a priamy kop pre Zlín!

36
    Mondek fauluje Hrušku a Zlín získava loptu na útočnej polovici.

34
    Hlavičkový pokus domáceho hráča míňa Dostálovu bránu.

33

31
    Holúbkov center do šestnástky nenachádza adresáta v červenom drese.

29
    Pokus hosťujúceho hráča o prelobovanie Šamrinca, ale ten situáciu v poslednej chvíli vyriešil.

28
    Útok Zlína sa končí ofsajdovým verdiktom postranného rozhodcu.

28
    Po rohu skúšal strelu z diaľky Baez, ale jeho strela bola zblokovaná hosťujúcou obranou.

27
    Mondekova strela z priameho kopu bola zblokovaná na roh.

26
    Priamy kop Trenčína z hranice šestnástky!

25
    Hoci sa už zdalo, že Trenčín z rohu nič nevyťaží, napokon sa mu po sérii centrov podarilo poslať hlavičkový pokus na zlínsku bránu, ale tej chýbala razancia.

24

23
    Center do šestnástky Zlína našiel ideálne nabiehajúceho hráča Trenčína, ale ten nedokázal spracovať prihrávku.

22
    Polách fauluje v strede ihriska Lobotku, lopta pre Trenčín.

20
    Točený center z rohu chytá Šamrinec do rúk.

20
    Kleščík hlavičkuje centrovanú loptu Zlína na roh.

20
    Trenčiansky útok sa končí útočným faulom, dopredu môžu ísť hostia.

19
    Center do domácej šestnástky chytá pred nabiehajúcim zlínskym útočníkom Šamrinec.

18
    Center z priameho kopu chytá Dostál do rúk.

17

16
    Pokus o vysunutie zlínskeho útočníka, ale domáci obranca ho postrážil a dlhý center končí v Šamrincovom náručí.

14
    Hráč Zlína pohrozil strelu z diaľky, ale tá končí vysoko nad bránou Trenčína.

14
    Center do zlínskej šestnástky končí v Dostálovom náručí.

13
    Ten sa končí útočným faulom.

12
    Trenčania sa pokúšali postupne dostať pred bránu Zlína, to sa im však nedarí a nasleduje protiútok žlto-modrých.

10
    Matejov si nabehol do trenčianskej šestnástky a z blízka hlavičkuje tesne vedľa pravej žrde Šamrincovej brány!

9
    Ďalšia dlhá prihrávka Trenčanov a znova mal ku nej bližšie brankár Zlína.

8
    Dva centre po sebe odráža Trenčianska obrana následne sa dostávajú Trenčania dopredu, ale k dlhej prihrávke má bližšie Dostál.

7

5
    Rodiaca sa akcia Zlínu, Diaz odzbrojuje súperovho hráča zákrokom vo vlastnej šestnástke.

AS Trenčín: Šamrinec - Aldo Baez, Depetris, Manga, Holúbek, Mondek, Kleščík, Diaz, Da Silva, Mazáň, Lobotka.

FC Zlín: Dostál - Ruskovský, Kroča, Josl, Kubica, Jugas, Polách, Hruška, Matejov, Červenka, Bača.