Slovácko – Břeclav 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Nitra 0:1 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 1:1 (kon.) | Slovácko – Myjava 2:1 (kon.) | Trnava – Dubnica 4:1 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Dinamo Bukurešť
0:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
cz Streda 04.07.2012, 18:00Prípravný zápas

Sudí Knapp pískl do píšťalky a dnešní přípravné utkání skončilo. FK Mladá Boleslav porazila brankou Jakuba Mareše rumunský celek FC Dinamo Bukurešť v poměru 0:1. Trenér Koubek tak může být s výsledkem svých svěřenců spokojený. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná, ale ve druhém poločase měla víc ze hry Mladá Boleslav. Ode mě je to pro dnešek vše a přeji hezký večer. (19:47:57)

90
    Hlavní rozhodčí Knapp nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Mareš se dostal do gólovky, tentokrát však v souboji jeden na jednoho neuspěl. Nejprve obdržel přihrávku na zadní tyč, brána byla odkrytá, ale Naumovski se rychle vrátil a Marešovi snížil úhel.

89
    Boleslav se před centrovaným míčem do malého vápna ubránila.

88
    Dinamo Bukurešť bude zahrávat volný přímý kop.

87
    Do konce zápasu zbývají necelé tři minuty. Hráči Dinama kombinují ve středu hřiště a chtějí svého soupeře dostat pod tlak.

80
    Hrací plochu opustil také Muşat, nahradil ho Selagea.

80
    Z hrací plochy odešel kapitán Niculae, nahradil ho Ţucudean.

84
    V uplynulých deseti minutách se hra odehrávala především mezi pokutovými územími. Žádnou vyloženou šanci si hráči nevytvořili.

Ze hry odešel Chramosta, nahradil ho Kulič.

74
    K centrovanému míči se dostal Rolko, ale nedokázal zpracovat míč, a tak odkop od branky provede Naumovski.

74
    Mladá Boleslav bude zahrávat volný přímý kop.

66
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JAKUB MAREŠ dostal přesnou přihrávku do běhu, výborně se uvolnil a zakončil. Na gól mu přihrával Nešpor. Nešporův pas za obranu byl výstavní. Naumovski šel na zem pozdě, a MAREŠOVA střela tak doplavala až do branky.

65
    Faulu se dopustil Mareš, ale sudí jeho přestupek žlutou kartou nepotrestal.

58
    V gólové situaci se ocitl Mareš, který nedokázal dopravit míč do sítě asi z osmi metrů! Naumovski jeho pokus vyboxoval.

61
    Rohový kop na bližší tyč zahrával Mareš, protihráči se však ubránili a odvrátili míč do bezpečí.

50
    V ofsajdu uvízl Alexe.

56
    Míč do hry uvede Naumovski.

55
    Na rohový praporek si připravil míč Mareš a centroval na zadní tyč. Centr byl velmi nepřesný.