Slovácko – Břeclav 0:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Nitra 0:1 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Jablonec 1:1 (kon.) | Slovácko – Myjava 2:1 (kon.) | Trnava – Dubnica 4:1 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
AS Trenčín
2:1 (1:0)
FC Zlín
Streda 04.07.2012, 17:00 • FŠ Tr. Stankovce • Prípravný zápas

Tak, ako v prvom, aj v druhom polčase sa hneď na začiatku gólovo presadili Trenčania. Od tejto chvíle boli aktívnejší hostia, čo vyvrcholilo do Kurtinvoho zníženia v 78. minúte. Po góle pridali Trenčania na aktivite, vypracovali si dve šance, ktoré síce nepremenili, ale víťazstvo ubránili bez väčších problémov. (18:44:36)

90
    Faul v strede ihriska, lopta pre Trenčín.

88
    Od inkasovaného gólu sú Trenčania aktívnejší a vypracovali si dve veľké šance. Teraz sa pokúšali o ďalšie prečíslenie, ale finálnej prihrávke na Mazáňa chýbala presnosť.

87
    Center z rohu hlavičkuje hosťujúci hráč nad domácu bránu.

87
    Roh pre Zlín!

86
    Poliaček sa vyhol ofsajdu, zbavil sa Dostála, ale v tom ho križoval Hruška a Poliaček následne netrafil bránu!

84
    Hra je prerušená z dôvodu ošetrovania domáceho hráča.

83
    Prihrávku do šestnástky spracoval Malec a poslal ju na nabiehajúceho Poliačeka a ten z prvej triafa žrď Dostálovej brány!

82
    Poliaček si pri spracovaní lopty v strede ihriska pomáha rukou a Zlín rozohral rýchlo na Ruskovského, ale ten stál v ofsajde.

81
    Ďalšie striedanie v dnešnom prípravnom zápase. V drese Trenčína odchádza Depetris a prichádza Malec.

80
    Rodiacu sa šancu Zlína zastavuje ofsajdový verdikt.

79
    Trenčín mal k dispozícii priamy kop, ktorý rozohral Poliaček nakrátko na Mazáňa, ten nahral na Baeza, ktorý z hranice šestnástky prekopáva bránu.

78
    Zlín dal gól!
    PETR KURTIN sa napokon dočkal! Hoci pred minútou nezužitkoval krátky samostatný únik, teraz znižuje stav stretnutia na 2:1!

77
    Kurtin išiel sám na bránu, no so strelou váhal, až bol z mierneho uhla a jeho strelu vyráža z horného rohu Bartalský!

75
    Poliačkov točený center končí vedľa hosťujúcej brány.

75
    Priamy kop pre Trenčín!

74
    Na druhej strane Dostál chytá Depetrisovu strelu z uhla!

73
    Motalov center posiela jeho spoluhráč nad domácu bránu. V tejto situácii najprv vietor znepríjemnil život domácemu brankárovi, ktorému znemožnil zachytiť ju, no na druhej strane sa podpísal aj na nepresnej hlavičke útočiaceho hráča.