Philadelphia – Pittsburgh 3:10 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Vancouver – LA Kings 3:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:10 (3:4, 0:5, 0:1)
Pittsburgh Penguins
cz Štvrtok 19.04.2012, 01:30Play-off NHL

48:48
    Vyloučeni na dvě minuty Kubina (PHI) za krosček. Simmonds (PHI) do konce utkání za hrubost. Cooke (PHI) do konce utkání za hrubost.

36:43
    Uvidíme další přesilovku Pitts. Rinaldo (PHI) nevybíravě narazil a zákeřně poté jej udeřil pěstí do zátylku zezadu Zbyňka Michálka a dostává tak trest 2+2 za krosček a hrubost. Šance pro Pittsburgh o dosažení magické hranice 10 branek.

32:01
    Giroux byl v obrovské šanci na vyrovnání, ale byl faulován! Avšak nakonec se vylučuje na obou stranách a bude se hrát 4 na 4.

30:40
    Flyers se sráží sami zbytečnými fauly. Na dvě minuty za hrubost odchází Read (PHI).

28:13
    Vyloučen opět hráč Flyers Carle (PHI) na dvě minuty za držení hole.

25:32
    Bude se znova vylučovat a znova na straně Flyers. Za faul na pronikajícího Letanga si odsedí dvě minuty Grossmann (PHI).

22:51
    Vyloučen Giroux (PHI) na dvě minuty za vysokou hůl.

13:52
    A nyní to bude již nefalšovaná přesilovka 5 na 3. Matt Cooke (PIT) odchází na dvě minuty za vysokou hůl.

13:28
    Bude se znova vylučovat a Flyers budou mít výhodu přesilovky 4 na 3. Na trestnou lavici za krosček odchází Orpik (PIT). Z přesilovky poté vzejde dvojnásobná početní výhoda.

13:02
    Počet sil na ledě se vyrovná. Chris Kunitz (PIT) odchází pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.

12:19
    A bude se vylučovat. Na dvě minuty za vražení na hrazení putuje Coburn (PHI).

06:42
    Vyloučen Coburn (PHI) za držení hole.

01:29
    Další vyloučení na straně Penguins. Špatný začátek podtrhuje vyloučení Malkina (PIT), který podrazil svého soupeře na buly.

00:17
    A Philadelphia má ihned výhodu přesilové hry. Na dvě minuty za vysokou usedá na trestnou lavici Sullivan (PIT).

Dominik Tobola

Góly a asistencie: 2. Giroux (Jágr, Simmonds), 16. Timonen (Giroux, Briere), 16. Voráček (Simmonds, Hartnell) - 4. Malkin (Dupuis), 9. Niskanen (Crosby), 17. Niskanen (Crosby, Malkin), 18. Staal (Tangradi, Cooke), 24. Letang (Crosby, Sullivan), 28. Staal (Neal, Letang), 31. Sullivan (Fleury), 35. Dupuis (Kunitz), 37. Staal (Cooke), 45. Malkin (Kunitz)

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (24. Bobrovsky) - Carle, Timonen, Grossmann, Coburn, Bourdon, Lilja - Jágr, Giroux, Hartnell, Voráček, Briere, Schenn, Simmonds, Wellwood, Read, Rinaldo, Couturier, Talbot.
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Johnson) - Z. Michálek, Orpik, Letang, Martin, Engelland, Strait - Neal, Malkin, Kunitz, Kennedy, Staal, Cooke, Sullivan, Crosby, Dupuis, Adams, Vitale, Asham.