NY Rangers – Ottawa 4:2 (kon.) | Boston – Washington 1:0 (po pr.) | St. Louis – San Jose 2:3 (po pr.)
Arizona – Chicago 3:2 (po pr.)
New York Rangers
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Ottawa Senators
cz Piatok 13.04.2012, 01:05 • Madison Square Garden • Play-off NHL

52:04
    Domácí si po dobu dvou minut zahrají v pěti proti čtyřem. Vyloučený je hostující Zack Smith za vyhození puku ze hřiště.

47:44
    Zack Smith vysekl Callahanovi hůr z rukou. Ottawa se bude muset bránit ve čtyřech hráčích.

42:51
    Mike Rupp a Chris Neil jsou sudími za vzájemnou strkanici poslání na trestnou lavici. Oba si vysloužili desetiminutový osobní trest.

36:53
    Jezdci budou mít šanci ještě navýšit své vedení. Filip Kuba se provinil proti pravidlům hákováním a je na dvě minuty vykázán ze hry.

32:56
    Ryan McDonagh vyloučený na dvě minuty za podražení. Třetí přesilová hra pro Senátory.

15:31
    Brandon Prust se dostal do křížku s Erikem Karlssonem. Oba byli sudími posláni na trestnou lavici. Přesilovka hostů tak pokračuje.

15:13
    Stu Bickel krosčekoval Milana Michálka a půjde si za to po právu odpočinout. Ottawa má druhou přesilovku.

08:11
    Brandon Prust dostává dvě minuty za podražení. První přesilovou hru si tak zahraje i Ottawa.

04:00
    Filip Kuba nedovoleně držel Artěma Anisimova. Jezdci si zahrají první přesilovku série.

Šimon Pilek

Góly a asistencie: 13. Callahan (Stralman, Anisimov), 37. Gáborík, 40. Boyle (Anisimov, Girardi), 43. Richards (Hagelin) - 50. Alfredsson (Spezza, Michálek), 58. Condra (Foligno, Turris)

New York Rangers: Lundqvist (Biron) - Girardi, McDonagh, Staal, Del Zotto, Stralman, Bickel - Hagelin, Richards, Gáborík, Dubinsky, Anisimov, Callahan, Stepan, Boyle, Prust, Fedotěnko, Rupp, Mitchell
    Ottawa Senators: Anderson (Bishop) - Cowen, Phillips, Kuba, Gonchar, Karlsson, Gilroy - Michálek, Spezza, Alfredsson, Turris, Foligno, Greening, Smith, Winchester, Daugavins, Condra, Neil, O'Brien

Rozhodca: O'Halloran, Kowal, Massenhoven - Miller, Brisebois