NY Rangers – Ottawa 4:2 (kon.) | Boston – Washington 1:0 (po pr.) | St. Louis – San Jose 2:3 (po pr.)
Arizona – Chicago 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Washington Capitals
cz Piatok 13.04.2012, 01:30Play-off NHL

Bruins jdou po těsné výhře ve čtvrtfinálové sérii do vedení, brankář Thomas udržel čisté konto. Ovšem neméně kvalitním výkonem se mezi třemi tyčemi prezentoval také Braden Holtby, svůj tým několikrát podržel a kapituloval až v prodloužení. Přeji příjemný zbytek dne! (04:34:57)

70:00

61:18
    Bruins právě vstřelili branku!
    Gól! Boston vítězí v dnešním zápase, po dvaašedesáti minutách hry skončil kotouč v síti. Domácí rychle přenesli hru z vlastního obranného pásma, CHRIS KELLY dostal puk do jízdy a z vrcholu levého kruhu trefil příklepem přesně nad Holtbyho lapačku. Asistence: Benoit Pouliot, Brian Rolston – 1:0.

60:34
    Ovečkin se individuálně neprosadil, okolo protihráče se na kruhu obtáčel marně. Thomas posléze přikryl kotouč lapačkou a uklidnil hru.

60:01

Hráči jsou zpět na ledě, nastavený čas začne za okamžik.

Šedesát minut vítěze nepřineslo, za bezbrankového stavu přijde na řadu prodloužení.

60:00

59:55
    Domácí mají puk ve své moci a kombinují ve vlastním pásmu.

58:53
    Lucic se vřítil před branku soupeře, ze strany centroval před brankoviště, kam si sjížděl Krejčí. Letící kotouč ovšem nezasáhl.

58:27
    Trenér Capitals si vyžádal oddechový čas, minuta a třicet tři vteřin do konce.

58:27
    Icing Washingtonu, vhazování před Holtbyho klecí.

58:01
    Rozběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny, Bruins neprošli přes útočnou modrou čáru.

56:51
    Hra vysokou holí donutila sudího k zastavení útočné akce Capitals, buly ve středním pásmu.

55:08
    Corvo se nahrnul ze strany až k brance, Holtby jej dobře vybruslil. Neujal se ani pokus hostujícího Bäckström, s nímž si Thomas pohodlně poradil.

54:21
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

53:47
    Vypadá to, že ani jeden z celků nechce do prodloužení. Chára pálil od mantinelu, pouze do připraveného Holtbyho.

52:12
    Svižná pasáž zápasu. Po Bostonu zahrozili také hosté zásluhou Warda, oba brankáři jsou zatím stoprocentní.

50:39
    Seguinovo nahození nikdo v černožlutém dresu netečoval, Holtby tak neměl těžkou práci. Kotouč uschoval v lapačce a hru přerušil.

50:01
    Do konce základní hrací doby zbývá necelých deset minut. Dočkáme se úvodní trefy?