Philadelphia – NJ Devils 4:6 (kon.) | Boston – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:3 (po s.n.)
po s.n.
Colorado Avalanche
2:3 (1:1, 1:0, 0:1)
Vancouver Canucks
cz Sobota 04.02.2012, 21:00 • Pepsi centre • NHL

Vancouver právě vstřelil branku!
    Prvním úspěšným střelcem je MASON RAYMOND.

59:24
    Tak to je opravdu famózní konec tohoto zápasu! Nejprve Galiardi zahodil dvakrát šanci na definitvní vítězství a vzápětí na druhé straně střelou od modré vyrovnává KEVIN BIEKSA a posílá utkání do prodloužení. Bez asistence.

58:30
    Roberto Luongo opouští svou klec!

54:42
    Daniel Winnik sebral jednomu z obránců puk a postupoval zcela osamocen na Luonga. Jeho blafák do bekhendu však brankář Canucks bravurně přečetl a drží tak svému týmu naději na vyrovnání.

51:17
    Daniel Vinnik až příliš důrazně forčekoval v útočném pásmu a půjde na trestnou lavici za podražení. Canucks tak mají šanci srovnat skóre.

42:22
    Po ostrém nahození Ballarda zazvonila za Giguerem tyčka!

37:46
    Hráči Lavin se dostali do rychlého přečíslení. Z levé strany vypálil tvrdě O´Reilly a dorážejícího Landeskgoka nevybíravým způsobem poslal hlavou proti hrazení Kobasew, za což si také vysloužil dvě minuty.

33:34
    Fantastický Giguere! Domácí obrana vyrobila obrovskou chybu, kotouč získal Kesler a už jej v poklidu zasouval do zcela odkryté svatyně. Giguere však tygřím skokem fantasticky brance zabránil.

33:22
    Kobasew ostře dojel u mantinelu Bieksu a velmi tvrdě jej atakoval. Rozhodčí ho za jeho chování odměnili dvěma minutami.

23:39
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Obrana Canucks udělala za svou brankou obrovskou chybu. Kotouče se zmocnil David Jones, předložil ideální přihrávku JAYI MCCLEMENTOVI, pro kterého už nebyl problém vstřelit vedoucí gól svého týmu. Asistence: David Jones.

19:33
    Za následné nesportovní gesto si však jde domácí Galiardi odpykat dvouminutový trest.

16:43
    Oba borci pochopitelně rovnou zamířili na trestnou lavici.

09:14
    A je vyrovnáno! Laviny využívají přesilovku a DAVID JONES srovnává stav utkání na 1:1. Asistence: Paul Stastny, Ryan O´Reilly.

08:46
    David Booth jde za nedovolené branění na Giguera na trestnou lavici.

04:51
    Daniel Vinnik teď odnesl rozseknutým rtem ostrý zákrok svého spoluhráče Tj Galiardiho, který si jde odsedět dvouminutový trest.

03:31
    Na druhé straně z ničeho nic udeřilo. Zmatků v domácí obraně dokonale využil RYAN KESLER a přesnou střelou pod víko otevírá skóre zápasu. Asistence: Alexander Edler.

1:44
    Gabriel Landeskog hned v samotném úvodu svoji dělovkou orazítkoval pravou tyčku Luongovy svatyně.

Tomáš Soukup

Góly a asistencie: 10. Jones (Stastny, O´Reilly), 24. McClement (Jones) - 4. Kesler (Edler), 60. Bieksa, ?. Raymond

Colorado Avalanche: Giguere (Varlamov) – O’Byrne, Hejda, Elliott, Quincey, Johnson, Wilson – Mueller, Stastny, Galiardi – Hejduk, O’Reilly, Landeskog – Kobasew, McClement, Winnik – Yip, Van Der Gulik, McLeod.
    Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) - Rome, Edler, Tanev, Ballard, Bieksa, Hamhuis - Lapierre, Hansen, Sedin H., Weise, Malhotra, Sedin D., Raymond, Higgins, Kesler, Burrows, Hodgson, Booth

Rozhodca: VanMassenhoven, McCauley - Cvik, Lazarowich