Philadelphia – NJ Devils 4:6 (kon.) | Boston – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:3 (po s.n.)
po s.n.
Colorado Avalanche
2:3 (1:1, 1:0, 0:1)
Vancouver Canucks
cz Sobota 04.02.2012, 21:00 • Pepsi centre • NHL

51:17
    Daniel Vinnik až příliš důrazně forčekoval v útočném pásmu a půjde na trestnou lavici za podražení. Canucks tak mají šanci srovnat skóre.

37:46
    Hráči Lavin se dostali do rychlého přečíslení. Z levé strany vypálil tvrdě O´Reilly a dorážejícího Landeskgoka nevybíravým způsobem poslal hlavou proti hrazení Kobasew, za což si také vysloužil dvě minuty.

33:22
    Kobasew ostře dojel u mantinelu Bieksu a velmi tvrdě jej atakoval. Rozhodčí ho za jeho chování odměnili dvěma minutami.

19:33
    Za následné nesportovní gesto si však jde domácí Galiardi odpykat dvouminutový trest.

16:43
    Oba borci pochopitelně rovnou zamířili na trestnou lavici.

08:46
    David Booth jde za nedovolené branění na Giguera na trestnou lavici.

04:51
    Daniel Vinnik teď odnesl rozseknutým rtem ostrý zákrok svého spoluhráče Tj Galiardiho, který si jde odsedět dvouminutový trest.

Tomáš Soukup

Góly a asistencie: 10. Jones (Stastny, O´Reilly), 24. McClement (Jones) - 4. Kesler (Edler), 60. Bieksa, ?. Raymond

Colorado Avalanche: Giguere (Varlamov) – O’Byrne, Hejda, Elliott, Quincey, Johnson, Wilson – Mueller, Stastny, Galiardi – Hejduk, O’Reilly, Landeskog – Kobasew, McClement, Winnik – Yip, Van Der Gulik, McLeod.
    Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) - Rome, Edler, Tanev, Ballard, Bieksa, Hamhuis - Lapierre, Hansen, Sedin H., Weise, Malhotra, Sedin D., Raymond, Higgins, Kesler, Burrows, Hodgson, Booth

Rozhodca: VanMassenhoven, McCauley - Cvik, Lazarowich