Zvolen – Trenčín 3:0 (kon.) | Žilina – Martin 4:1 (kon.) | Poprad – Nitra 2:1 (kon.)
HC Slovan – Skalica 7:3 (kon.) | Košice – B. Bystrica 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HK VITAR Martin
Piatok 25.11.2011, 17:00Slovnaft extraliga - E.M.

60:00
    Koniec zápasu. (19:17:58)

59:40
    Tak napokon ešte uvidíme vylúčenie ale to by malo byť na dnes zo Žiliny všetko.

59:31
    Vylúčený hráč Martina Zukal 2 minúty za podrazenie.

59:30
    V Žiline sa už iba dohráva.

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:00
    Séria Martina bez prehry sa pomaly ale o to istejšie končí.

56:02
    Vylúčený hráč Martina Ižvolt 10 minút osobný trest za nešportové správanie.

55:00
    5 minú pred koncom vedie Žilina o tri góly a muselo by sa stať niečo nezvyčajné ak by dnes vlci nezvíťazili.

52:48
    Žilina dala gól!
    V Žiline už je asi rozhodnuté. Po peknej akcií a sérií prenechaných pukov, RÓBERT HUNA pekne zavesil spomedzi kruhov.

51:01
    V Žiline je už závada vyriešená a tak sa konečne hrá.

51:00
    V Žiline sa stále usilovne pracuje na vymenení plexiskla a tak sa zatiaľ nehrá.

51:00
    Hra je prerušená kvôli chýbajúcemu plexisklu a tak šli hráči do šatní.

51:00
    Presne 9 minút do konca v Žiline scéna ako v NHL, keď vidíme rozbité plexisklo na mantineli.

50:32
    Žilina s piatimi hráčmi.

59:15
    Aj keď už Martin skladal zbrane, teraz má možnosť streliť kontaktný gól.

48:32
    Vylúčený hráč Žiliny Drábek 2 minúty za sekanie. Za tri fauly hokejkou sa mu trest automaticky mení na trest do konca stretnutia.

48:00
    Vyzerá to tak že hostia už pomaly svoj boj o dobrý výsledok vzdávajú, no vlci sú stále pri chuti.

46:50
    Dnešné stretnutie sleduje 1589 divákov.

45:00
    Galambošov únik. Hráč Martina sa dostal až za bránu odkiaľ prihral pred prázdnu svätyňu ale nikto z jeho spoluhráčov tam nebol.

43:50
    Stupka v samostatnom útoku zvolil strelu švihom ale Šimko si dal pozor a zasiahol betónom.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 2. Dlouhý (Nemec, Sýkora), 30. Sivák (Stupka, Sýkora), 36. Drevenák (Mikhailov, Smotrila), 53. Róbert Huna (Richard Huna, Stupka) - 22. Šišovský (Škoda , Kozák)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Ďurkech – Staňo, Dlouhý – Krčual, Houdek Niník – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Nemc, Sýkora – Drevenák, Mikhailov, Smotrila – Stupka, Linet, Kubiš.

HK VITAR Martin: Šimko (Dzubina) – Zukal, Rúfus – Kozák, Výborný – Matejka, Drgoň – Murček, Hriňa – Markovič, Galamboš, Važan – Kriška, Škoda, Šišovský – Macejka, Ižvolt, Sobota – Vartovník, Zeliska, Škumát.

Rozhodca: P. Grečko – Rovenský, V. Snášel Delegát a videorozhodca: V. Martinko .