HC Slovan – B. Bystrica 3:4 (po s.n.) | Poprad – Trenčín 5:0 (kon.) | Nitra – Skalica 0:3 (kon.)
Zvolen – Martin 2:3 (kon.) | Košice – Žilina 2:1 (kon.)
HK Poprad
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 20.11.2011, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Slovnaft extraliga - E.M.

53:29
    Koložváry sedí za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou na trestnej lavici.

47:29
    Na druhej strane neovládli emócie Šťastný a Fabian, keď sa do seba pustili po tom, čo trenčianský útočník ohrozil Melicherčíka nevýraznou strelou. Obaja hráči zhodili rukavice a o hlavu nižší Fabian zápasníckym chvatom zhodil polonahého Šťastného na ľad. Rozhodca dohaduje tresty. Presilovku hrajú domáci, pretože Šťastný dostal tak ako Fabian 5 + do konca za údery a desiatku za zhodenie rukavíc, ale navyše vyfasoval aj dve minúty za hrubosť.

39:59
    Ešte sa do seba pustili Hellström s Chovanom a rozhodca im udelil dvoj minútové tresty za údery.

34:16
    Melichárek odchádza na trestnú lavicu za sekanie.

29:37
    Gabriš sa hodil na ľad v kontakte s Radom Suchým a rozhodca neváhal domáceho kapitána vylúčiť za krošček.

28:59
    Rapáč inkasoval pred chvíľou jasnú a tvrdú sekeru cez ruky. Píska sa ale na druhej strane. Šterbáka Grečko vylúčil za nedovolené bránenie.

25:44
    Hlavný rozhodca ukončil presilovku Popradu o dvoch hráčov, keď vylúčil Koskinena za podrazenie.

25:28
    Trenčania sú nervózni. Bednár si prisadol k Filovi, keď ho rozhodca po skrumáži pred Hiadlovským poslal na trestnú lavicu za hákovanie.

25:06
    Filo opúšťa striedačku a ide na opačnú stranu, odpykať si trest za príliš veľa hráčov na ľade.

22:39
    Kramár dostáva dve minúty za krošček a presilovka Trenčína tak môže pokračovať.

20:21
    Koskinen sa poberá na trestnú lavicu, keď podľa rozhodcu držal hokejku protihráčovi.

17:16
    A je koniec popradskej presilovky. Rapáč oslabuje svoj tím a za faul lakťom odchádza na dve minúty oddychovať.

15:59
    Tvrdoň putuje za krošček na trestnú lavicu.

Marek Vaščura

Góly a asistencie: 20. Vandas (Koskinen), 27. Suchý (Rapáč), 36. Kovačevič (Vaic, Škovira), 39. Kuľha (Vandas, Suchý), 53. Kuľha (Koskinen, Vandas)

HK Poprad: Melicherčík (Fedor) - D. Brejčák, Suchý (C) - Novotný, Kovačevič - Šterbák, Hellström - Fabian, Kramár - Vandas, Koskinen, Kuľha - Škovira, Kmiť, Vaic - Svitana, Hult, Ri. Rapáč - Kraft, Gellerstedt, Takáč. Tréner: Ladislav Svozil.
    HK DUKLA Trenčín: Hiadlovský (Kováč) - Chovan, Trefný - Hlubuček, Gabriš - Bobček, Bednár - Bolf, Štindl - Mikula, Sojčík, Šťastný - Tybor, Daňo, Tvrdoň (C) - Melichárek, Kopecký, Filo - Koložváry, Lelkeš. Tréner: Dušan Gregor.

Rozhodca: P. Grečko - Gajan, Mi. Grečko