Poprad – Skalica 3:6 (kon.) | Zvolen – Košice 2:8 (kon.) | Žilina – HC Slovan 1:5 (kon.)
Trenčín – Martin 1:3 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 4:3 (po pr.)
HKM Zvolen
2:8 (1:3, 0:2, 1:3)
HC Košice
Utorok 15.11.2011, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Hostia deklasovali Zvolen 2:8. Po reprezentačnej prestávke, keď boli oba tímy oddýchnuté je to naozaj nevídaný výsledok. Zvolenčania prespali úvodnú tretinu a už sa to s nimi viezlo. Prehrali všetky tri tretiny, dokázali vsietiť len 2 góly, hostia si z chuti zastrielali. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (19:14:17)

60:00

59:53
    Pár menších šancí hostí.

58:54
    Košice dali gól!
    MAREK VOREL dostal prihrávku z pravej strany a bombou prestrelil Kuraliho, 2:8.

58:16
    Oba tímy už čakajú na koniec zápasu, Zvolenčanom už dochádzajú sily.

57:30
    Kurali zneškodnil únik Grona, v súboji jeden na jedného teda vyhráva domáci brankár.

56:16
    Zuzin si nakorčuloval pred bránku, strieľa na Hyláka, no jeho strela je príliš nízka a tak puk smeruje len do betónu Hyláka.

54:30
    Strela Šachrajčuka z ľavého kruhu je príliš nízka, Hylák v pohode chytá jeho pokus.

53:59
    Zvolen upokojuje hru a zakladá útok od vlastnej bránky, Baláž sa dostáva s pukom do pásma, Baláž nahráva osamotenému Leskovjanskému na ľavú stranu no jeho prihrávku nezachytáva.

52:41
    Dnešné stretnutie sleduje 2079 divákov.

51:56
    HAŠČÁK prekonáva Kuraliho krásnou strelu spoza domáceho obrancu, puk mieri do ľavého horného rohu.

51:56
    Rozhodca ešte skontroluje Šachrajčukovu strelu, domáci totiž reklamovali gól, ak teda Šachrajčuk dal gól, tento gól Košičanov nebude platiť.

51:31
    Šachrajčuk nedal do prázdnej bránky !!! Domáci sa dobre dostali do pásma a ihneď vystrelili, Šachrajčuk ale neznížil.

49:13
    Domáci v plnom počte.

48:48
    2. gól domácich jednoznačne nabudil, snažia sa strieľať zo všetkých pozícii, Hylák zatiaľ ich pokusy chytá. Hostia v plnom počte.

47:40
    Zvolen dal gól!
    Chybu Šedu za vlastnou bránkou potrestal VLADISLAV BALÁŽ, zobral mu puk, ihneď sa dostáva pred bránku a posiela puk do bránky, Hylák nebol schopný adekvátne reagovať.

47:10
    Milan Jurík je vylúčený za hákovanie, hrá sa 4 na 4.

46:47
    Mlynarovič je vyúčený za hákovanie.

46:30
    Slovák dostáva prihrávku a ocitá sa sám pred prázdnou bránkou. Na neštastie domácich nebol schopný spracovať puk a v bránkovisku si povzdychol za svoju nepremenenú tutovku.

Marian Fiam

Góly a asistencie: 20. Vantroba (Slovák, Šachrajčuk), 48. Baláž, 52. Haščák - 2. Haščák (Piatak), 3. Mlynarovič (Homer, Vorel), 6. Bartoš (Dravecký, Tabaček), 31. Miklík (Gron), 35. Dravecký (Fabuš, Vorel), 41. Dravecký (Bartoš, Zálešák), 59. Vorel

HKM Zvolen: Škrečko (Kurali) - Mucha, Juraško, Vantroba, Ďaloga, Korhonen, Hraško, Ťavoda, Šiška - Leskovjanský, L. Jurík (C), Baláž - Slovák, Šachrajčuk, Brabenec - Čurilla, M. Jurík, Škvaridlo - Otčenáš, Sikela, Zuzin
    HC Košice: Hylák (Halász) - Homer, Tabaček, Novák, Šeda, Slimák, Grman, Biro, Chovan - Bartoš (C), Zálešák, Dravecký - Jenčík, Gron, Miklík - Haščák, Piatak, Pašek - Mlynarovič, Vorel, Fabuš

Rozhodca: Jonák - Návratek, Tvrdoň