Zvolen – Košice 2:8 (kon.) | Žilina – HC Slovan 1:5 (kon.) | Poprad – Skalica 3:6 (kon.)
Trenčín – Martin 1:3 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 4:3 (po pr.)
HK Nitra
4:3 (1:0, 1:2, 1:1)
HC MONACObet Banská Bystrica
Utorok 15.11.2011, 18:00 • Nitra aréna • Slovnaft extraliga - E.M.

Hostia síce vyrovnali stav v 60. minúte, no napokon druhý bod ostal v Nitre zásluhou Hruškovej strely v predĺžení. (20:21:34)

65:00

62:43
    Nitra dala gól!
    Fojtík posunul na modrej čiare puk Milanovi HRUŠKOVI, ktorý mieril presne. Asistencie: Fojtík, Barinka

62:59
    Haverinen posiela puk až za bránku Nitry.

62:43
    Valčák sa dral po pravej strane, Cuník ho nedovolene poslal k ľadu a v predĺžení oslabuje svoj tím.

61:34
    Grman strieľal, či skôr len nahadzoval puk na Chorošuna, ktorý prerušil hru.

61:02
    Icing Nitry, Saliji puk nestihol.

60:30
    Počas hry 4/4 sa Bystričania neúspešne snažili dostať sa do útočného pásma.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

58:48
    Banská Bystrica dala gól!
    Hostia vyrovnávajú počas powerplay- Od modrej pálil Kolba, puk tečoval HRIČINA a Šimboch našiel puk v bránke

59:39
    Podstavek nevyhodil puk

59:30
    Oddychový čas - Bystrica.

59:24
    Puk v strednom pásme na bystrických hokejkách. Neskôr icing Nitry.

59:02
    Hostia skúšajú powerplay, 5/6,

58:01
    Hruška a spol. zdržali hru v pásme hostí, no neskôr ju opäť prerušil domáci gólman Šimboch, ktorý pokryl puk nahodený od mantinelu.

57:11
    Hra prevažne v pásme Nitry; hostia sa snažia o vyrovnanie.

55:57
    Po dobrej Cuníkovej prihrávke pálil Kokavec, Šimboch pripravený.

55:15
    Domáci fanúšikovia už veria, že tri body zostanú doma, no 5 minút je v hokeji stále dosť času. Hrá sa v pásme Nitry, nepresný bol Sýkora.

54:20
    Kolba nahodil puk z ľavej strany a Šimboch radšej prerušil hru.

Martin Hrotek

Góly a asistencie: 14. M. Bača (T. Chrenko), 24. S. Saliji (T. Chrenko), 49. S. Saliji (Podstavek), 63. Hruška (Fojtík, Barinka) - 21. Cebák (J. Sýkora), 31. Kristofersson (Marcinek), 59. Hričina (Kolba)

HK Nitra: Šimboch (Penker) - Arvay, M. Hruška, Rais, M. Bača, K. Grman, Kružík, J. Polák, L. Klíma - Korhoň, M. Štefanka, Barinka - Podstavek, T. Chrenko, S. Saliji - G. Saliji, Valčák, Fojtík - Kluka, Hrnka, Jasinský
    HC MONACObet Banská Bystrica: Chorošun (Kostúr) - Haverinen, Cebák, Paľov, Kolba, Cuník, Kubka, Brňák, Bambúch - Hričina, Jokila, Tománek - Kútny, Češík, J. Sýkora - Marcinek, Heizer, Kristofersson - Kokavec, Petro, F. Novák

Rozhodca: Hradil, Mikula (CZ) - M.Junek, Výleta