SK
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Homepage
Hokej
Futbal
Florbal
Hádzaná
Tenis
Basketbal
Hokejbal
Ďalšie
TV Program
Reklama
Reklama
Dľa udalostí
Chronologicky
20170908
Piatok 8. 9. 2017
Nasledujúci deň
Kalendár
Predchádzajúci deň
09:00
Luceafarul Kluž – Č. Budějovice
(E.ON Junior Cup)
(A)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:00
Schalke – Sparta Praha dívky
(E.ON Junior Cup)
(A)
1:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:00
Jihlava – Karviná
(E.ON Junior Cup)
(A)
3:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:22
Hertha – Xaverov
(E.ON Junior Cup)
(B)
5:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:22
Ústí n. L. – Hodonín
(E.ON Junior Cup)
(B)
3:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
19'
)
viac
09:22
Opava – Mladá Boleslav
(E.ON Junior Cup)
(B)
1:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:45
ACS Kinder – Kohoutovice
(E.ON Junior Cup)
(C)
5:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:45
SKP Č. Budějovice – Prachatice
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
09:45
Slavia – Sparta Praha
(E.ON Junior Cup)
(C)
1:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
15'
)
viac
09:45
Brno – Zlín
(E.ON Junior Cup)
(C)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:07
Anderlecht – Liberec
(E.ON Junior Cup)
(D)
3:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:07
Slovan Bratislava – Bohemians
(E.ON Junior Cup)
(D)
4:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:07
Slovácko – Hlučín
(E.ON Junior Cup)
(D)
3:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:07
Ostrava – Kohouti Rokycany
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:07
Hr. Králové – Táborsko
(E.ON Junior Cup)
(D)
2:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:30
Č. Budějovice – Karviná
(E.ON Junior Cup)
(A)
3:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:30
Hrusice – Příbram
(E.ON Junior Cup)
(A)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:30
Luceafarul Kluž – Schalke
(E.ON Junior Cup)
(A)
0:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:52
Frýdek-Místek – Mladá Boleslav
(E.ON Junior Cup)
(B)
0:5
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:52
Hodonín – Opava
(E.ON Junior Cup)
(B)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
10:52
Xaverov – Sigma Olomouc
(E.ON Junior Cup)
(B)
0:8
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:15
Sparta Praha – Brno
(E.ON Junior Cup)
(C)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:15
Prachatice – Slavia
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:9
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:15
Monaco – ACS Kinder
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
15'
)
viac
11:15
Kohoutovice – SKP Č. Budějovice
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:37
Liberec – Táborsko
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:37
Kohouti Rokycany – Hr. Králové
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:5
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:37
Hlučín – Ostrava
(E.ON Junior Cup)
(D)
1:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:37
Anderlecht – Slovan Bratislava
(E.ON Junior Cup)
(D)
6:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
11:37
Bohemians – Slovácko
(E.ON Junior Cup)
(D)
1:5
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:00
Příbram – Sparta Praha dívky
(E.ON Junior Cup)
(A)
3:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:00
Jihlava – Hrusice
(E.ON Junior Cup)
(A)
1:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:00
Schalke – Č. Budějovice
(E.ON Junior Cup)
(A)
4:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:22
Mladá Boleslav – Hodonín
(E.ON Junior Cup)
(B)
2:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:22
Ústí n. L. – Xaverov
(E.ON Junior Cup)
(B)
2:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:22
Hertha – Frýdek-Místek
(E.ON Junior Cup)
(B)
3:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:45
Zlín – Sparta Praha
(E.ON Junior Cup)
(C)
1:4
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:45
SKP Č. Budějovice – Monaco
(E.ON Junior Cup)
(C)
1:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
19'
)
viac
12:45
Slavia – Kohoutovice
(E.ON Junior Cup)
(C)
4:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
12:45
Brno – Prachatice
(E.ON Junior Cup)
(C)
5:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:07
Táborsko – Kohouti Rokycany
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
19'
)
viac
13:07
Slovácko – Anderlecht
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:5
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:07
Ostrava – Bohemians
(E.ON Junior Cup)
(D)
2:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:07
Hr. Králové – Hlučín
(E.ON Junior Cup)
(D)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
15'
)
viac
13:07
Slovan Bratislava – Liberec
(E.ON Junior Cup)
(D)
1:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
18'
)
viac
13:30
Hrusice – Karviná
(E.ON Junior Cup)
(A)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:30
Sparta Praha dívky – Jihlava
(E.ON Junior Cup)
(A)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
19'
)
viac
13:30
Luceafarul Kluž – Příbram
(E.ON Junior Cup)
(A)
3:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:52
Frýdek-Místek – Hodonín
(E.ON Junior Cup)
(B)
1:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:52
Xaverov – Opava
(E.ON Junior Cup)
(B)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
13:52
Hertha – Sigma Olomouc
(E.ON Junior Cup)
(B)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
15'
)
viac
14:15
Prachatice – Zlín
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:15
Kohoutovice – Brno
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:7
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:15
ACS Kinder – SKP Č. Budějovice
(E.ON Junior Cup)
(C)
4:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:15
Monaco – Slavia
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:7
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:37
Liberec – Kohouti Rokycany
(E.ON Junior Cup)
(D)
3:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:37
Hlučín – Táborsko
(E.ON Junior Cup)
(D)
1:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:37
Bohemians – Hr. Králové
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
17'
)
viac
14:37
Slovan Bratislava – Slovácko
(E.ON Junior Cup)
(D)
5:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
14:37
Anderlecht – Ostrava
(E.ON Junior Cup)
(D)
4:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:00
Příbram – Schalke
(E.ON Junior Cup)
(A)
0:6
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
18'
)
viac
15:00
Jihlava – Luceafarul Kluž
(E.ON Junior Cup)
(A)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:00
Karviná – Sparta Praha dívky
(E.ON Junior Cup)
(A)
1:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:22
Sigma Olomouc – Frýdek-Místek
(E.ON Junior Cup)
(B)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:22
Ústí n. L. – Hertha
(E.ON Junior Cup)
(B)
1:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:22
Mladá Boleslav – Xaverov
(E.ON Junior Cup)
(B)
0:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
19'
)
viac
15:45
Sparta Praha – Prachatice
(E.ON Junior Cup)
(C)
8:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:45
Slavia – ACS Kinder
(E.ON Junior Cup)
(C)
5:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:45
Brno – Monaco
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
15:45
Zlín – Kohoutovice
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:07
Kohouti Rokycany – Hlučín
(E.ON Junior Cup)
(D)
1:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:07
Slovácko – Liberec
(E.ON Junior Cup)
(D)
2:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:07
Ostrava – Slovan Bratislava
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:07
Hr. Králové – Anderlecht
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:07
Táborsko – Bohemians
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:30
Č. Budějovice – Hrusice
(E.ON Junior Cup)
(A)
2:2
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:30
Luceafarul Kluž – Karviná
(E.ON Junior Cup)
(A)
4:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:30
Schalke – Jihlava
(E.ON Junior Cup)
(A)
4:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:52
Sigma Olomouc – Ústí n. L.
(E.ON Junior Cup)
(B)
1:5
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:52
Xaverov – Hodonín
(E.ON Junior Cup)
(B)
1:6
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
16:52
Hertha – Opava
(E.ON Junior Cup)
(B)
1:0
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
19'
)
viac
17:15
SKP Č. Budějovice – Slavia
(E.ON Junior Cup)
(C)
1:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:15
Kohoutovice – Sparta Praha
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:4
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:15
Monaco – Zlín
(E.ON Junior Cup)
(C)
0:3
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:15
ACS Kinder – Brno
(E.ON Junior Cup)
(C)
4:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:37
Slovácko – Ostrava
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:4
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:37
Liberec – Hlučín
(E.ON Junior Cup)
(D)
0:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:37
Bohemians – Kohouti Rokycany
(E.ON Junior Cup)
(D)
3:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:37
Anderlecht – Táborsko
(E.ON Junior Cup)
(D)
7:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
17:37
Slovan Bratislava – Hr. Králové
(E.ON Junior Cup)
(D)
2:1
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec
(
20'
)
viac
Hlavní stránka
|
Chcete tu reklamu?
|
Kontakt
|