Nepremenená penalta:
Manchester United U17: Náhradníci: Tréner:
FK Dukla Banská Bystrica U17: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Queens Park Rangers: Náhradníci: Tréner:
Aston Villa FC: Náhradníci: Tréner:
Rio Ave FC: Náhradníci: Tréner:
FC Penafiel: Náhradníci: Tréner:
FK Krasnodar: Náhradníci: Tréner:
FK Achmat Groznyj: Náhradníci: Tréner:
Dynamo Moskva: Náhradníci: Tréner:
FC Rubin Kazaň: Náhradníci: Tréner:
FC Baník Ostrava: Náhradníci: Tréner:
FK Příbram: Náhradníci: Tréner:
FC Slovan Liberec: Náhradníci: Tréner:
1.FC Slovácko: Náhradníci: Tréner:
FC Zbrojovka Brno: Náhradníci: Tréner:
FK Jablonec: Náhradníci: Tréner:
FC Vysočina Jihlava: Náhradníci: Tréner:
Bohemians 1905: Náhradníci: Tréner:
FK Dukla Praha: Náhradníci: Tréner:
1. SC Znojmo: Náhradníci: Tréner:
SK Dynamo Č. Budějovice: Náhradníci: Tréner:
FK Třinec: Náhradníci: Tréner:
FK Mladá Boleslav: Náhradníci: Tréner:
FC Hradec Králové: Náhradníci: Tréner:
SK Slavia Praha: Náhradníci: Tréner:
FC SILON Táborsko: Náhradníci: Tréner:
FC Viktoria Plzeň: Náhradníci: Tréner:
AC Sparta Praha: Náhradníci: Tréner:
Los Angeles Kings: Náhradníci: Tréner:
Columbus Blue Jackets: Náhradníci: Tréner:
Chicago Blackhawks: Náhradníci: Tréner:
Ottawa Senators: Náhradníci: Tréner:
Anaheim Ducks: Náhradníci: Tréner:
San Jose Sharks: Náhradníci: Tréner:
Vancouver Canucks: Náhradníci: Tréner:
Washington Capitals: Náhradníci: Tréner:
Avangard Omsk: Náhradníci: Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Náhradníci: Tréner:
Barys Nur-Sultan: Náhradníci: Tréner:
Jugra Chanty-Mansijsk: Náhradníci: Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Náhradníci: Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Náhradníci: Tréner:
Ak Bars Kazaň: Náhradníci: Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Náhradníci: Tréner:
Lokomotiv Jaroslavľ: Náhradníci: Tréner:
SKA Petrohrad: Náhradníci: Tréner:
Atlant Mytišči: Náhradníci: Tréner:
Admiral Vladivostok: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Riga: Náhradníci: Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Náhradníci: Tréner:
Jokerit Helsinki: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Minsk: Náhradníci: Tréner:
Amur Chabarovsk: Náhradníci: Tréner:
Piráti Chomutov: Náhradníci: Tréner:
HC Dukla Jihlava: Náhradníci: Tréner:
HC Benátky nad Jizerou: Náhradníci: Tréner:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Tréner:
AZ Havířov: Náhradníci: Tréner:
SK Horácká Slavia Třebíč: Náhradníci: Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Tréner:
HC Most: Náhradníci: Tréner:
DRACI PARS ŠUMPERK: Náhradníci: Tréner:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Tréner:
BK Havlíčkův Brod: Náhradníci: Tréner:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Tréner: