QPR – Aston Villa 2:0 (kon.)
Queens Park Rangers
2:0 (1:0)
Aston Villa FC
Pondelok 27.10.2014, 21:00 • Loftus Road, Londýn, Anglicko • Anglická Premier League

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči QPR, ktorí v dnešnom zápase porazili Aston Villu 2:0. O prvý gól sa v 17.minúte postaral Charlie Austin, a ten istý hráč pridal v 68.minúte ďalší presný zásah. QPR sa posúva na 19.miesto, Aston Villa na 15.priečku.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (22:50:58)

90+4

90+3
    Dlhou loptou bol hľadaný Benteke, lenže včasným vybehnutím bol pri nej prvý pozorný brankár Green.

90+2
    Striedanie v tíme Queens Park Rangers: ihrisko opúšťa Fer, jeho miesto zaujme Kranjcar.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 3 minúty!

90+1
    Stretnutie sa už iba dohráva, čaká sa na záverečný hvizd hlavného rozhodcu. Uvidíme koľko minút ešte pridá.

90
    Traore bol pri rohovej zástavke ťahaný za dres, priamy kop pre QPR bude zrejme rozohraný nakrátko.

89
    Benteke sa odhodlal k strele, no bolo to veľmi nepresné. Nasledovať bude kop od Greenovej brány.

88
    Aston Villa vybojovala rohový kop. Ten už bol aj rozohraný, lenže nič z neho nebolo, pretože domáca obrana poslala loptu do bezpečia.

87
    Striedanie v tíme Queens Park Rangers: ihrisko opúšťa Vargas, jeho miesto zaujme Traore.

85
    Hostia sa dopustili útočného faulu, voľný kop pre QPR.

84
    Dnešné stretnutie sleduje 18439 divákov (VYPREDANÉ)!

83
    Hostia obliehajú pokutové územie domácich, lenže finálna prihrávka zatiaľ neprichádza.

82
    QPR si užíva posledné minúty zápasu, má nahrané, no hostia stále hrozia a Rangeri si budú musieť dávať veľký pozor.

81
    Domáci Austin a hosťujúci Cissokho mali medzi sebou menšiu výmenu názorov. Všetko vyriešil hlavný rozhodca Lee Mason dôrazným dohovorom.

79
    Obrovská šanca hostí! Cleverley sa dostal k odrazenej lopte, ktorú z voleja napálil smerom do domácej brány. Green loptu vyrazil pred seba, kde dobiehal Clark, lenže tiesnený Sandrom nezakončil tak ako chcel, no lopta aj tak smerovala do priestoru brány. Brankár Green sa opäť zneškodnil ďalší pokus. Tak teraz je domáci brankár svojimi fanúšikmi oslavovaný.

78
    Aston Villa teraz vybojovala rohový kop. Ten už bol aj zahraný a Benteke sa dostal k hlavičke, lenže nebolo to vôbec razantné a domáca obrana poslala loptu do bezpečia.