Omsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Barys – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Ufa – Nižnekamsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Jaroslavľ – Petrohrad 3:2 (2:1 po s.n.) | A. Mytišči – Vladivostok 2:3 (po pr.)
D. Moskva – Riga 3:4 (kon.) | Viťaz – Helsinki 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Barys Nur-Sultan
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pondelok 27.10.2014, 14:00KHL

Je dobojované! Jugra dokázala v predĺžení využiť presilovku zásluhou Kašpara a z Astany si odváža 2 body po víťazstve 2:3. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:21:16)

61:48
    Jugra dal gól!
    A je rozhodnuté. O platnosti gólu musel ešte rozhodnúť videorozhodca. Sergejevovu strelu dokázal za Poluektova tečovať LUKÁŠ KAŠPAR. Asistencie: Alexej Sergejev.

60:34
    Dustin Boyd už v úvode predĺženia oslabuje Astanu a tak bude môcť Jugra v presilovke rozhodnúť.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Čaká nás predĺženie. Tretia tretina ponúkla fanúšikom až tri góly a viacero nevyužitých príležitostí na jednej či druhej strane. Jugra dokázala zásluhou Maxwella vyrovnať a potom v presilovke Golubev poslal hostí do vedenia. Už o dva minúty však Boyd za domácich vyrovnal a tak pôjde zápas za stavu 2-2 do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:16
    Ďalšia nevyužitá šanca Starčenka! Ten mohol rozhodnúť o víťazstva kazašského tímu.

57:25
    Bochenski ani na dvakrát nedokázal dostať puk na voľného Boyda pri vzdialenejšej tyčke.

56:08
    Domáci sa neustále pokúšajú niečo vymyslieť na defenzívu Jugry, ale tá stále dokáže odolávať.

55:20
    Krásna individuálna akcia Starčenka sa nakoniec neskončila gólom, Birjukov bol úspešný.

53:47
    Nahodený puk pokryl Birjukov a tak sa bude vhadzovať pred ním.

52:30
    Barys je po vyrovnaní aktívnejším celkom na ľade a pokúša sa dostať Jugru pod tlak.

51:20
    A stále sa hrá vo veľmi vysokom tempe. Dočkáme sa ešte v riadnom hracom čase rozhodnutia.

50:34
    Barys Astana dala gól!
    Lenže domácim sa podarilo veľmi rýchlo vyrovnať na 2:2. Bochenski našiel spoza bránky DUSTINA BOYDA, ktorý puk zavesil pod vinkel. Asistencie: Brandon Bochenski.

48:00
    Ponúknutú šancu hostia využívajú a dostávajú sa do vedenia. Strelu Pepeljajeva dokázal Gorbunov tečovať za Poluektova. Asistencie: Pepeljajev, Bortnikov.

47:55
    Gavrilin dostáva 2 minúty za podrazenie a hostia budú hrať presilovku.

46:30
    Čoraz častejšie sa hrá pred Poluektovom, ktorý musel opäť zasahovať proti strele hosťujúceho hráča.

Martin Platko

Góly a asistencie: 37. Starčenko (Rudenko), 51. Boyd (Bochenski) – 45. Maxwell (Larsen), 48. Gorbunov (Pepeljajev, Bortnikov), 62. Kašpar (Sergejev)

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Ivanov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Bartulis, Cerenok, Blochin, Zinčenko, Ibrajbekov – Dawes, Boyd, Bochenski – Rudenko, Upper, Starčenko – Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Rymarev, Romanov, Rachmanov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Sergejev, Sokolov, Pepeljajev, Ryabykin, Putilov, Želdakov, Mamkin – Rajala, Maxwell, Kašpar – Gorbunov, Bortnikov, Gusev – Medvedev, Jatsenko, Sitnikov – Tochitsky, Korenev, Chibisov.

Rozhodca: Bondar, Safjulov – Balodis, Golovljov