Trenčín – Žilina 0:0 (kon.) | Trnava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Podbrezová – Slovan Bratislava 2:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 16.07.2022, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 1. kolo

47
    Trnava dala gól!
    Trnave výborne vychádza aj úvod druhého polčasu. Jej útok sa snažil zastaviť Duga, no iba pristavil loptu Procházkovi, ktorý ju adresoval pred bránu MILANOVI RISTOVSKIMU a ten pohodlne skóroval.

1
    Trnavský Spartak ide do vedenia hneď v úvodnej minúte! Strelu Ristovskiho Lukáč výborne zneškodnil, loptu vyrazil pred seba, no obrana mu nepomohla, k odrazenej lopte sa dostal SAMUEL ŠTEFÁNIK a aj keď bol medzi viacerými protihráčmi, vystrelil, jeho pokus sa obtrel o brániaceho hráča a lopta skončila v sieti.