Zlín – Líšeň 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 1:0 (kon.) | Dynamo Drážďany – Teplice 1:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Paksi 2:3 (kon.) | Liberec – Újpest FC 0:0 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 0:0 (kon.)
Sassuolo – Jablonec 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Slovácko 2:2 (kon.) | Galatasaray – Sigma Olomouc 2:0 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
3:1 (1:1)
FK Jablonec
cz Sobota 16.07.2022, 17:00 • Vipiteno • Prípravný zápas

Fotbalisté Jablonce nestačili v prvním utkání v rámci soustředění v Itálii na Sassuolo. S účastníkem Serie A prohráli 1:3. Jablonečtí dokázali v prvním poločase odpovědět na zásah Davideho Frattesiho, když na 1:1 srovnal Václav Sejk. Nerozhodný stav následně platil až do 75. minuty, kdy vrátil Italům vedení Abdou Harroui. O chvíli později pak definitivně rozhodl Gregoire Defrel. (18:48:38)

90
    80. Gregoire DEFREL - 3:1

80
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    GREGOIRE DEFREL využívá chybu jablonecké obrany a navyšuje na 3:1. Vypadá to, že Sassuolo míří za vítězstvím.
    75. Abdou HARROUI - 2:1

75
    Fotbalisté Sassuola strhávají vedení na svou stranu! Po standardní situaci se trefil z dorážky ABDOU HARROUI – 2:1.

73
    Zraněného Jana Chramostu nahrazuje Davis Ikaunieks.

60
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Václav Sejk, přichází Jan Chramosta.
    ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází Vojtěch Kubista.
    ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Tomáš Smejkal.

47
    Sestava Sassuola pro 2. poločas: Consigli – Muldur, Tressoldi, Ferrari, Kyriakopoulos, Henrique, Harroui, Thorstvedt, Defrel, Alvarez, Ceide.

46
    ze hřiště odchází Michal Surzyn, přichází Patrik Haitl.
    ze hřiště odchází Matěj Polidar, přichází Jan Krob.
    ze hřiště odchází Dominik Pleštil, přichází Tomáš Hübschman.

46
    Jablonec v prvním dějství udržel s účastníkem Serie A krok.

Po prvním poločase hraje Jablonec se Sassuolem nerozhodně 1:1. Severočeši začali aktivně, ovšem v 9. minutě inkasovali z první vážnější akce soupeře, trefil se Davide Frattesi. Ve 26. minutě se dočkali i Jablonečtí, když si v koncovce chladnokrevně počínal Václav Sejk.

45
    26. Václav SEJK - 1:1

26
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Severočeši srovnali! VÁCLAV SEJK si naběhl na kolmou přihrávku do pokutového území a střelou na zadní tyč překonal Consigliho.

11
    Sassuolo nastoupilo ve velmi kvalitní sestavě. Nescházejí borci jako Toljan, Rogerio, Raspadori či největší hvězda Domenico Berardi.
    Krásné kulisy tohoto přípravného utkání.
    9. Davide FRATTESI - 1:0

Martin Augustin

Góly: 9. Frattesi, 75. Harroui, 80. Defrel – 26. Sejk

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Rogerio, Lopez, Erlic, Ayhan, Henrique, Frattesi, Raspadori, Berardi, Ceide.

2. poločas: Consigli (60. Russo) – Muldur, Tressoldi, Ferrari, Kyriakopoulos, Henrique (60. Obiang), Harroui, Thorstvedt, Defrel, Alvarez, Ceide.

FK Jablonec: Hanuš – Surzyn (46. Haitl), Martinec, Heidenreich, Polidar (46. Krob) – Považanec (60. Kubista) – Pleštil (46. Hübschman), Šulc, Houska, Jovović (60. Smejkal) – Sejk (60. Chramosta, 73. Ikaunieks).