Zlín – Líšeň 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 1:0 (kon.) | Dynamo Drážďany – Teplice 1:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Paksi 2:3 (kon.) | Liberec – Újpest FC 0:0 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 0:0 (kon.)
Sassuolo – Jablonec 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Slovácko 2:2 (kon.) | Galatasaray – Sigma Olomouc 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
Újpest FC
cz Sobota 16.07.2022, 15:15 • Ottensheim • Prípravný zápas

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu. (17:11:05)

Utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou, ale největší šanci druhé půle a vlastně i celého utkání měl v 73. minutě liberecký útočník Rondič, jenž trefil přízemní ranou zpoza vápna tyč. Jinak ale utkání bylo prakticky vyrovnané. Další utkání čeká Liberec v úterý, kdy se od 14:00 utkají s týmem Mezokovesd, který je opět z Maďarska.

90+2

87
    Višinského střelu srazil jeden z hráčů na roh.

86
    Kuusk zneškodnil nebezpečnou přihrávku jednoho z libereckých hráčů.

84
    Střídání v týmu Újpest FC:
    ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Kovács.

80
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
    ze hřiště odchází Talovierov, přichází Polyák.

80
    ze hřiště odchází Gebre Selassie, přichází Michal.

76
    ze hřiště odchází Yahaya, přichází Szabó.

74
    ze hřiště odchází Banai, přichází Pajovič.
    ze hřiště odchází Pauljevič, přichází Kone.
    ze hřiště odchází Tallo, přichází Simon.

73
    Rondič zpoza vápna přízemní střelou trefil pravou tyč, Gebre Selassie se k dorážce dostal, ale bránu přestřelil.

Jednomu z libereckých hráčů odmáván ofsajd.

67
    ze hřiště odchází Onovo, přichází Radoševič.

65
    ze hřiště odchází Ghali, přichází Plechatý.
    ze hřiště odchází Matoušek, přichází Mészáros.
    ze hřiště odchází Mikula, přichází Preisler.

Rozhodčí opět přerušuje hru a je tady znovu přestávka na pití.

64
    Diaby zblokoval Doumbiův centr. Liberec dostane možnost dalšího rohového kopu.

62
    Tallo vypálil levačkou vedle Vliegenovy brány.

58
    Rondič hledal přihrávkou za obranu Ghaliho, slibnou šanci ale zmařil včasným vyběhnutím brankář Banai.