Lyon – Montpellier 5:2 (kon.) | Saint-Étienne – Monaco 1:4 (kon.) | Paríž – Lens 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:4 (1:2)
AS Monaco
cz Sobota 23.04.2022, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

72
    Žlutou kartu dostává Eliaquim Mangala (AS Saint-Étienne).

65
    Žlutou kartu dostává Djibril Sidibé (AS Monaco FC).

44
    Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

40
    Žlutou kartu dostává Aurélien Tchouaméni (AS Monaco FC).

21
    První žlutá karta je na světě. Za necitlivý skluz si ji vysloužil Gelson Martins.

Jakub Ruč

Góly: 42. Chazrí (pen.) – 23. Ben Yedder (Caio Henrique), 25. Volland (G. Martins), 61. Kolodziejczak (vla.), 77. Boadu (Jakobs)

Karty:   44. Chazrí (SET), 72. Mangala (SET) – 21. G. Martins (ASM), 40. Tchouaméni (ASM), 65. Sidibé (ASM)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:17.
    AS Saint-Étienne: Bernardoni – Kolodziejczak (66. Trauco), Mangala, Nade – Gabriel Silva (44. Nordin), M. Camara, Douath, Maçon (68. Aouchiche) – Boudebouz, Chazrí (C) (66. Hamouma), Bouanga.
    Náhradníci: Green – Moukoudi, Trauco, Thioub, Youssouf, Aouchiche, Hamouma, Nordin, Sako.

Tréner: Pascal Dupraz

AS Monaco: Nübel – Vanderson, Disasi (86. Maripán), B. Badiashile, Caio Henrique – Y. Fofana, Tchouaméni (86. Matazo) – G. Martins (46. Sidibé), Volland, Golovin (59. Jakobs) – Ben Yedder (C) (59. Boadu).
    Náhradníci: Mannone – Maripán, Sidibé, Diop, Jakobs, Jean Lucas, Akliouche, Matazo, Boadu.

Tréner: Philippe Clement