Pohronie – Senica | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 0:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Sereď | 1:0 (kon.) |
Žilina – Michalovce | 5:0 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Trnava | 0:0 (kon.) |
Dubnica – B. Bystrica | 4:1 (kon.) |
Norwich – West Ham | 0:4 (kon.) | | | Watford – Newcastle | 2:1 (kon.) | | | Liverpool – Burnley | 1:1 (kon.) |
Sheffield Utd. – Chelsea | 3:0 (kon.) | | | Brighton – Manchester City | 0:5 (kon.) |
Osasuna – Vigo | 2:1 (kon.) | | | Valladolid – Barcelona | 0:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Real Betis | 1:0 (kon.) |
Lazio – Sassuolo | 1:2 (kon.) | | | Brescia – AS Rím | 0:3 (kon.) | | | Juventus – Bergamo | 2:2 (kon.) |
Dukla Praha – Varnsdorf | 2:1 (kon.) | | | Líšeň – Třinec | 6:2 (kon.) | | | Prostějov – Brno | 0:0 (kon.) |
Pardubice – Vyšehrad | 4:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Žižkov | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Jihlava | 2:3 (kon.) |
Vítkovice – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Sokolov – Chrudim | 3:0 (kon.) |
Arka – ŁKS | 3:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Kraków | 2:0 (kon.) | | | Wisla Kraków – Korona | 1:1 (kon.) |
Göztepe – Gençlerbirliği | 1:3 (kon.) |
koniec
FK Baník Sokolov
3:0
(1:0)
MFK Chrudim
Martin Macák
Góly:
26. Hasil, 62. Tkadlec, 74. Vávra
Rozhodca: Jan Petřík – Lukáš Matoušek, Lucie Ratajová
Diváci: 472
Karty: 73. Sixta (CHR), 83. Krištof (CHR), 88. Fofana (CHR)
Nepremenená penalta:
FK Baník Sokolov:
Fryšták (C) – Červenka (82. Štursa), Hasil, Kopřiva (58. Machuča), Kovář (58. Vávra) – Krátký (78. Šmehyl), Ruml, Skopec (78. Jakub Dvořák II.), Tkadlec – Ju, Vondra.
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – A. Čihák, Jakub Dvořák II., Machuča, Šmehyl, Štursa, Vávra.
Tréner:
MFK Chrudim: Zíma – Fofana, J. Havlena (55. Ujec), Hlavsa (55. Řezníček), Kesner (C) – Krištof, Mužík, Rybička, Sixta – Vašulín (84. Bašek), Trávníček (84. Javůrek).
Náhradníci: Gregovský – Javůrek, Krčál, Řezníček, Ujec, Bašek.
Tréner:
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – A. Čihák, Jakub Dvořák II., Machuča, Šmehyl, Štursa, Vávra.
Tréner:
MFK Chrudim: Zíma – Fofana, J. Havlena (55. Ujec), Hlavsa (55. Řezníček), Kesner (C) – Krištof, Mužík, Rybička, Sixta – Vašulín (84. Bašek), Trávníček (84. Javůrek).
Náhradníci: Gregovský – Javůrek, Krčál, Řezníček, Ujec, Bašek.
Tréner:
Rozhodca: Jan Petřík – Lukáš Matoušek, Lucie Ratajová
Diváci: 472
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Michal Trávníček, přichází Matěj Javůrek.
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Marek Krátký, přichází Šimon Šmehyl.
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Ondřej Machuča.