Dukla Praha – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Líšeň – Třinec 6:2 (kon.) | Prostějov – Brno 0:0 (kon.)
Pardubice – Vyšehrad 4:1 (kon.) | Ústí n. L. – Žižkov 1:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 2:3 (kon.)
Vítkovice – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Sokolov – Chrudim 3:0 (kon.)
FK Dukla Praha
2:1 (1:0)
FK Varnsdorf
cz Sobota 11.07.2020, 17:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 29. kolo

Pražská Dukla poráží v předposledním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Varnsdorf 2:1 a zajistila si tak účast v baráži o postup do nejvyšší soutěže. To Varnsdorf klesl na předposlední místo a v závěrečném kole bude hrát o všechno.

V prvním poločase byla Dukla jasně lepší a ve 41. minutě ji zaslouženě poslal do vedení po rohu Daniel Kozma. Po změně stran hosté začali výborně a v 50. minutě srovnal Patrik Schön, ovšem o sedm minut později vrátil Pražanům náskok opět po rohovém kopu Josef Jakab. Ten si tak připisuje druhý vítězný gól v řadě. Ve zbytku zápasu už domácí výsledek udrželi, Varnsdorf se sice v závěru o vyrovnání snažil, ale větší šanci si nevytvořil. (18:54:38)

90+3

90+3
    Do šestnáctky šel i brankář Vaňák, ale Rada centr vyboxoval! Poté to vypadalo, že domácí možná budou moci zaútočit na prázdnou bránu, defenziva Severočechů však jejich postup včas přerušila.

90+2
    Po sraženém centru Pajkrta budou hosté zahrávat rohový kop. Mají jednu z posledních šancí na vyrovnání.

90+1
    Rozhodčí Klíma nastaví tři minuty!

90+1
    Po hostujícím nákopu mával pomezní ofsajd. A pokud by k němu nedošlo, musel by se zřejmě pískat útočný faul na Filipa Radu.

90
    Centr ze standardní situace vyboxoval Filip Rada daleko od své šestnáctky.

90
    Ještě standardní situace pro hosty po ruce bránícího hráče. Kopat se bude od levé postranní čáry.

89
    Hosty nyní zastavil odmávaný ofsajd. Obrana Dukly si může vydechnout.

86
    Domácí stále drží své vedení. Hráči Varnsdorfu se ještě nevzdávají, ale čas na vyrovnání se jim krátí.

84
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Patrik Schön, přichází Jan Kubr.
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matěj Šimon, přichází Dennis Pajkrt.

84
    Domácí nedokázali dostat míč ze své šestnáctky a nastalého zmatku mohl využít Patrik Schön! Ten však zblízka střílel vedle bližší tyče. Zakončení mu vůbec nesedlo.

84
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Tetour, přichází Róbert Kovaľ.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Štěpán Krunert.

83
    Hosté měli k dispozici standardní situaci z pravé strany. Centr Bredy domácí odvrátili, následovala střela po odraženém míči, která ale byla hodně nepřesná.

81
    Také po něm se hosté nakonec dokázali ubránit.

81
    Závar po rohovém kopu hosté přestáli a odkopli míč do bezpečí. Dukla si však o pár desítek sekund později vynutila další roh...

80
    Rozehrával ji Preisler, jehož centr byl odvrácen na rohový kop.

79
    Domácí nyní budou zahrávat standardní situaci po faulu Ondřeje Lehoczkého na Hadaščoka. Hostující hráč navíc dostal žlutou kartu.