Oxford Utd. – Manchester City 1:3 (kon.) | Everton – Leicester 2:2 (2:4 po pen.) | Manchester United – Colchester 3:0 (kon.)
Oxford United FC
1:3 (0:1)
Manchester City
cz Streda 18.12.2019, 20:45 • Kassam Stadium, Oxford • Anglický Ligový pohár • Štvrťfinále
    70. Raheem STERLING - 1:3

70
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Dvacet minut před koncem druhé půle je asi rozhodnuto! Bernardo Silva po odkopu z obrany nastartoval do protiútoku čerstvého Jesuse. Ten z levé strany ještě přihrál na malé vápno a RAHEEM STERLING už ve stoprocentní šanci nemohl nedat.
    50. Raheem STERLING - 1:2

50
    Papírový favorit je znovu o krok napřed! Angeliño byl trestuhodně sám na levé straně, kde měl moře času a prostoru na promyšlení finální přihrávky. Na tu si u malého vápna naběhl RAHEEM STERLING a jednoduše dorazil balón za bezmocného Archera.
    46. Matty TAYLOR - 1:1

46
    Oxford United právě vstřelil branku!
    Tak to je doslova šokující start druhého poločasu, domácí po pouhých dvaceti vteřinách vyrovnávají na 1:1! Velkou pochvalu si nejen od trenérů a spoluhráčů vyslechl Shandon Baptiste, který po faulu bleskově rozehrál a vyslal na zteč MATTYHO TAYLORA, jenž se prohnal kolem jednoho ze stoperů a levačkou s přehledem uklidil míč mimo dosah Claudia Brava.
    22. João CANCELO - 0:1

22
    Hosté ubránili několik standardních situací z protiútoku sami otevřeli skóre! City se jednoduše prokombinovali otevřeným středem hřiště. JOÃO CANCELO byl na pravé straně úplně sám a po přesunu do vápna vystřelil, přičemž Moore nechytatelně ztečoval balón k zadní tyči.