Čeljabinsk – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | Nižnekamsk – Chabarovsk 4:3 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Vladivostok 2:0 (kon.)

59:31
    Pavel Kulikov byl vyloučen za nedovolené bránění a Chabarovsk může rozhodnout v početní výhodě.

47:36
    Maxim Ignatovič dostal dvě minuty za podrážení a Nižněkamsk si zahraje třetí přesilovou hru v zápase.

27:54
    Jevgenij Alikin dostal dvouminutový trest za podrážení a domácí si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

16:39
    Pavel Turbin dostal dvě minuty za držení a Neftěchimik si zahraje v závěru první třetiny první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 25. Enlund (Berglund), 53. Šiksatdarov (Bryncev), 59. Berglund (An. Sergejev), rozh. náj. Šiksatdarov – 1. Gorškov (Vl. Ušenin), 11. Rudenkov, 39. T. Zohorna (H. Zohorna, Jordán)