Boston – San Jose 5:1 (kon.) | Carolina – Calgary 2:1 (kon.) | Toronto – Washington 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Philadelphia 7:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa Bay 4:1 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:1 (kon.)
Nashville – Chicago 3:0 (kon.) | Dallas – Minnesota 6:3 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 7:4 (kon.)
Nashville Predators
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Chicago Blackhawks
cz Streda 30.10.2019, 01:08 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:40:09)

3. Pekka Rinne (NSH) 20 zák, 100 %

Skvělé utkání ale odchytal i Robin Lehner. Sice třikrát inkasoval, ale čelil neskutečné porci 51 střel, ze kterých 48 dokázal pokrýt. Porážce ani tak nezabránil.

Nashville porazil doma Chicago 3:0 a vybojoval čtvrté vítězství v řadě! Na výhře se podíleli zejména čtyři hráči – autor hattricku Nick Bonino, autor tří asistence Rocco Grimaldi, autor dvou asistencí Craig Smith a samozřejmě brankář Pekka Rinne, jenž vychytal všechny střely soupeře a podruhé v řadě vychytal čisté konto, když před pár dny vynuloval také Minnesotu.

59:20
    Puk je v obranném pásmu Nashvillu, vesměs ale jen u mantinelu.

58:40
    Domácí ze středního pásma nahodili a odchází střídat.

58:00
    Do konce utkání zbývají poslední dvě minuty. Nashville v poklidu dohrává zápas, Chicago ani nevytváří poslední pokus o tlak.

57:10
    Zakázané uvolnění Nashvillu po nepřesné rozehrávce Josiho.

56:34
    Rinne dnes nehodlá kapitulovat. Svým 17. zákrokem se blýskl proti střele zpoza levého kruhu, odkud nebezpečně DeBrincat.

55:49
    Ekholm se šikovně procpal až mezi kruhy, v pádu trefil lapačku Lehnera. Komerční přestávka.

55:40
    Duchene ještě střílel při končící přesilovkové akci, Lehner vyráží.

55:36

55:10
    Chicago dvakrát rychle vyhodilo.

54:32
    Domácí jsou v plném počtu, pokračuje jejich přesilovka, jež bude trvat 64 vteřin.

54:12
    Do slušné šance se dostali domácí po střele od modré. Tentokrát se dorážka před brankovištěm neujala.

53:50
    Predators při hře ve čtyřech drží puk v uctivé vzdálenosti od své branky.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 18. Bonino (Grimaldi, C. Smith), 30. Bonino (Grimaldi, Fabbro), 44. Bonino (Grimaldi, C. Smith)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Irwin – Järnkrok, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, Duchene – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson.
    Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Keith, de Haan, Määttä, Gilbert, Koekkoek, E. Gustafsson – DeBrincat, J. Toews, P. Kane – D. Kubalík, Kämpf, A. Nylander – Saad, Dach, A. Shaw – Caggiula, Carpenter, D. Strome.

Rozhodca: McIsaac, Nicholson – Brisebois, Berg