Lipt. Mikuláš – Miškovec 0:5 (kon.) | Michalovce – Detva 2:0 (kon.) | B. Bystrica – HC Slovan 1:3 (kon.)
Nitra – Poprad 3:1 (kon.) | Zvolen – Košice 0:1 (kon.) | Trenčín – Nové Zámky 9:2 (kon.)
HK Nitra
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
HK Poprad
Streda 30.10.2019, 18:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 18. kolo

Nitra si po dobrom výkone pripisuje po výhre 3:1 nad Popradom pripisuje do tabuľky 3 body. Najlepším hráčom hostí je vyhlásený Vošvrda, za domácich, Versteeg. (20:22:38)

59:53
    Ofsajd Poprad. Zrejme už posledné vhadzovanie v stretnutí.

59:44
    Ešte jeden zákrok brankára hostí a prerušená hra.

59:25
    Vhadzuje sa pred brankárom hostí.

59:11
    Puk za domácou bránkou a obe mužstvá striedajú.

58:29
    Nitra si zahrá v závere presilovku pri vylúčení Mlynaroviča.

57:09
    Puk na ochrannej sieti a vhadzuje sa pred Šimbochom.

56:36
    Rácz nepresnou rozohrávkou založil hosťujúcu akciu, na konci ktorej bola strela Takáča a pohotový zákrok Šimbocha.

55:32
    Fominychova strela z prvej zblokovaná na ochrannú sieť.

54:15
    Dnešné stretnutie sleduje 2569 divákov.

53:01
    Šimun opäť pri závare pred Vošvrdom po tom, čo prihral na ľavú stranu Kerbashianovi sa brankár hostí musel rýchlo presunúť a zneškodniť pokus domáceho útočníka.

52:01
    Takáč sa otočil okolo obrancu avšak do zakončenia sa nedostal.

51:55
    Pomer striel po dvoch tretinách bol 28:18. Hostia v druhej tretine vyslali iba 5 striel na Šimbocha.

51:16
    Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať v strednom pásme.

50:44
    Šimun mohol pridať aj druhý gól, kedy sa osamotený ocitol pred Vošvrdom, ale zvolil klučku, ktorú brankár hostí prečítal a zneškodnil.

49:20
    Nitra dala gól!
    EDUARD ŠIMUN si k asistencii pripisuje aj gól, po tom, čo unikol spolu s Fominichom do úniku 2 na 1 a po nezištnej prihrávke prestrelil brankára hostí. Asistencia: Danil Fominich.

48:23
    Schedlova strela skončila v moci brankára hostí.

47:43
    Poprad dal gól!
    Poprad po 32 sekundách znižuje vďaka gólu PETRA ULRYCHA po tom, čo na neho na ľavej strane zabudla domáca obrana a strelou k ľavej tyčke prekonal Šimbocha. Asistencie: Lukáč Paukovček.

Dalibor Sklár

Góly a asistencie: 17. Scheidl (Morrison, Graham), 48. Versteeg (Šimun), 50. Šimun (Fominych) – 48. Ulrych (Paukovček)

HK Nitra: Šimboch(Sklenár) – Mezei, Morrison, Olsen, Graham, Pupák, Versteeg, Rácz, Hrušík – Blackwater, Kerbashian, Scheidl – Buček, Kollár, Rác – Fominych, Lušňák, Csányi – Čaládi, Minárik, Šimun
    HK Poprad: Vošvrda (Rychlik) – Kozák, Ulrych, Brejčák, Fabian, Erving, Ťavoda, Nespala, Magovec – Handlovský, Paukovček, Vandas – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Mlynarovič, Bjalončík, Kundrík – Králik, Paločko, Svitana

Rozhodca: Adamec, Rencz – Vyšný, Soltész