Engordany – La Fiorita 2:1 (kon.) | Cardiff Met – Niederkorn 2:1 (kon.) | Runavík – Ballymena 0:0 (kon.)
Europa – Sant Juliá 4:0 (kon.) | Cliftonville – Barry Town 4:0 (kon.) | Tre Fiori – KÍ Klaksvík 0:4 (kon.)
La Adelita UE Engordany
2:1 (1:0)
SP La Fiorita
cz Štvrtok 04.07.2019, 19:30 • Estadi Comunal d'Andorra la Vella, Andorra la Vella • Európska liga (predkolá) • Predkolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:43:41)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 27:28.

Utkání je u konce a na domácím stadionu může propuknout postupová radost. Po přestávce jsme dlouho sledovali marnou snahu hostů o zvrat, dočkali se až v 78. minutě, kdy zprava odcentroval Hirsch a gólman Jesús Coca si srazil míč do vlastní branky. Vyrovnaný stav však vydržel pouze do 84. minuty, to si vlastence dal i na druhé straně Marco Gasperoni a definitivně tak rozhodl, že do druhého předkola postoupil tým La Adelita IE Engordany z Andorry.

90+4
    90+3. Di Maiovu radost zhatil pozorný Spano

90+3
    Velká šance alespoň na vyrovnání skóre. Di Mao využil toho, že domácímu brankáři nevyšlo vyboxování míče a mířil do jeho opuštěné branky. Na poslední chvíli ale zasáhl Spano a míč vykopl!

90+2
    Sledujeme nervózní závěr utkání, hra je rozkouskována častými přerušeními.

Rohový kop pro La Fioritu, hosté už cpou vše do útoku.

90
    Amati se dopustil ostrého útočného faulu, Engordany rozehrává z hloubi vlastní půle.

89
    Domácí tým už nic nevymýšlí, pokud se dostane k míči, následuje rázný odkop.

89
    A také domácí Aaron Sanchez.

89
    Další žlutá karta pro hosty, prohlédl si ji Luca Righini.

88
    Roh pro hosty, to vše, po menším závaru na malém vápně u Cocy.

87
    Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Adolfo Hirsch, přichází Alessandro Guidi.

86
    Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Fabio Alves, přichází Sebastian Varela.

86
    La Fiorita se však rozhodně nevzdává, opět tlačí centry před Cocu.

85
    Rázem tak Engordany může zase hrát s větším klidem a držet míč.
    84. Marco GASPERONI - 2:1

84
    Engordany právě vstřelil branku!
    No to se nám dějí věci... Domácí podnikli výpad do rozhozené obrany soupeře, zprava nacentroval Lafont a hostující MARCO GASPERONI si zblízka srazil míč do vlastní branky – 2:1.