Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš sk 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda sk 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok sk 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica sk 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Sigma Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | ETO Györ – Trenčín sk 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
FK Dukla Praha
2:2 (1:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Streda 26.06.2019, 11:00 • FC Jiskra Modrá • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Pěkný den přeji všem příznivcům fotbalu. Příprava má ve středu na programu řadu zápasů, Dukla Praha v jednom z nich narazí na Ústí nad Labem.

Pražané do přípravy nevstoupili úplně ideálně, v sobotu totiž padli proti Chrudimi (2:4) i s Pardubicemi (0:3). Naopak Ústí si vyšláplo na Bohemians Praha 1905 (4:1).

1

2
    Pražané zahrozili po levé straně, ovšem Arma se ubránila. Hlavní rozhodčí poté pískal útočný faul fotbalisty ve žlutém dresu.

3
    Individuálně se probíjel Dramé, který se dožadoval odpískání faulu. Sudí ukazuje, že se bude kopat od rohového praporku.

4
    Dukla se dostala do přečíslení, přihrávka z pravé strany mířila někam na penaltu, kde se do balónu opřel Souček. Jeho zakončení nakonec jen o pár centimetrů minulo branku!

5
    Ústí to zkouší zatím převážně po levé straně. Jejich snaha byla v tuto chvíli zastavena čárovým rozhodčím, který signalizoval ofsajd.

7
    S agresivitou to na útočné polovině přehnal Dramé. Po jeho faulu na hrací ploše zůstal ležet jeden z fotbalistů pražské Dukly.

8
    Samuel Dancák byl na nosítkách odnesen za postranní lajnu, krajní hráč pražského celku dnes už do utkání pravděpodobně nezasáhne.

9
    Centr Strady byl zblokovaný, míč poté směřoval do zámezí. Ústí bude rozehrávat další rohový kop, tentokráte z pravé strany.

11
    Dukla právě vstřelila branku!
    Pražané výborně kombinovali na pravé straně, poté přišlo zakončení na vzdálenější tyč. Brankář Plachý míč vyrazil před sebe, kde se k dorážce dostal úplně volný DAVID DOUDĚRA. Gólman Army míč následně už nestihl před brankovou čarou, Dukla jde do vedení!
    11. David DOUDĚRA - 1:0

12
    Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareaguje Ústí To se zatím musí bránit dalšímu náporu soupeře, Dukla má v úvodu navrch.

13
    Valenta získal míč na útočné polovině a zkoušel z delší vzdálenosti překvapit Radu. Zakončení mu vůbec nevyšlo, brankář Dukly zasahovat nemusel.

14
    O přihrávku si řekl Bassey. Ten si ale nepohlídal ofsajdové postavení, čárový rozhodčí signalizoval postavení mimo hru.

16
    Dobrou přihrávku na levé straně dostal Bassey. Ten ještě hledal Valentu, před kterým na poslední chvíli zasáhl vracející se obránce soupeře.

17
    Ofsajd byl v tuto chvíli odmáván také na druhé straně. Brankář Plachý teď dlouho vyčkává s rozehrávkou, má velmi malou nabídku.

19
    Hlavní rozhodčí pískal nedovolený zákrok. To je zajímavá standardní situace pro Duklu, u balónu je autor zatím jediné branky – David Douděra.

20
    Pražané se krátce po rozehrání dožadovali odpískání dalšího faulu. Tentokráte hra pokračovala, Plachý bude odkopávat.

21
    Z nějakých dvaceti metrů to zkoušel Richter. Jeho zakončení levou nohou však minulo branku, zahraje si také Rada.

22
    V hlavní roli opět Richter. Ten to v tuto chvíli zkoušel individuálně, ovšem proti přesile hráčů ve žlutých dresech byl bez šance.

23
    Dlouhá rozehrávka Dukly na vlastní polovině, do kombinace se zapojil také brankář Rada, který také nechtěl nakopávat směrem dopředu.

24
    Tutovka pro Duklu! Hadaščok převzal balón a na středu postupoval sám na Plachého. Jeho následné zakončení šajtlí však minulo branku!

26
    Série nepřesností ve středu hřiště. Oběma celkům se zatím příliš nedaří kombinace na polovině protivníka.

27
    Hlavní rozhodčí nařizuje kratší přestávku na občerstvení.

29
    Už se zase hraje. Holík se dostal do vzdušného souboje se Stradou. Druhý jmenovaný zůstal ležet na trávníku, faul se ale nepískal.

30
    Holík si nerozuměl s Gonzálezem. Jeho přihrávka byla dlouhá, balón nakonec skončil v zámezí. Běží pro něj Plachý.

31
    Dobrý pas na levé straně dostal Bassey. Ten se rozhodl přihrávat do vápna, ovšem Richter se ke střele nedostal, roh pro Armu.

32
    Richter si vynutil faul zhruba metr za velkým vápnem. To je výborná příležitost pro Armu na skórování, balón si staví Strada.

33
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak to byla paráda! Balón si vzal na starost JIŘÍ MISKOVIČ, který jej zakroutil do šibenice na vzdálenější tyčku. Lépe to trefit ani nešlo, Rada neměl nárok, Arma dotahuje krok!
    33. Jiří MISKOVIČ - 1:1

35
    Volný teď v pokutovém území zůstal González, který se pokoušel přehodit Plachého. Zakončení fotbalisty ve žlutém dresu mířilo nad branku!

36
    Pražané teď svého soupeře zatlačili před jeho vápnem a vybojovali rohový kop, rozběhla se závěrečná desetiminutovka prvního poločasu.

37
    Dukla má v těchto chvílích jasně navrch. Na Plachého se řítí jedna nebezpečná akce za druhou, další rohový kop.

39
    González je při chuti! Skvěle obešel dva protihráče, poté střílel zpoza velkého vápna. Plachý míč vyrazil na další roh!

40
    Rychlá akce dukelských fotbalistů po pravé straně. Zastavil ji až čárový rozhodčí, který signalizoval postavení mimo hru.

41
    Tetour se skvěle uvolnil na středu, vzápětí prováhal vhodný moment pro zakončení. Jeho následná přihrávka nebyla přesná.

43
    V posledních minutách se hraje v podstatě jen na polovině Ústí nad Labem. Pražané jsou aktivnější a druhá branka doslova visí ve vzduchu.

44
    Útočným faulem si ve vzdušném souboji pomohl Bassey, Dukla bude rozehrávat z vlastního pokutového území.

45
    Míč skončil v zámezí. Vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.

45

Je to tak, úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Pražané do ní vstoupili lépe a po deseti minutách je do vedení poslal Douděra. Po půlhodině hry srovnal Miskovič, který se nádherně trefil z přímého kopu.

Střely na branku: 2:1
    Střely mimo branku: 6:2
    Rohové kopy: 4:3

Druhý poločas začne za malou chvíli.

46

47
    Úvod druhého poločasu je opatrný z obou stran, hlavní rozhodčí pískal nedovolený zákrok ve středu hřiště, u míče Arma.

48
    Ústí nad Labem rozehrávalo rohový kop, ovšem do brejku šli Pražané. Fotbalisté v modrých dresech se stačili vrátit.

50
    Jeden z fotbalistů Dukly teď zkoušel brankáře soupeře překvapit střelou z úhlu na bližší tyč. Gólman Army vyrazil na rohový kop!

51
    Pražané si pomohli nedovoleným zákrokem ve středu hřiště, Doumbia tam v tuto chvíli ještě něco diskutuje s rozhodčím.

53
    Fotbalisté ve žlutých dresech už balón nezastihli před lajnou, o rozehrávku se za malou chvíli postará brankář Army.

54
    Hra se v těchto chvílích přelévá ze strany na stranu, na první vážnější příležitost ve druhém poločase zatím čekáme.

55
    Rychlá kombinace ve středu hřiště, poté přihrávka na paty. Ústí však míč taktéž dlouho neudrželo na svých kopačkách.

57
    Nepřesností je ve druhém poločase opravdu hodně. Ve středu hřiště byl faulován Miskovič, který se těžce zvedá z trávníku.

58
    Ústí drželo balón na pravé straně a pokusilo se vybojovat rohový kop. To se jim nepovedlo a hráči v modrých dresech se musí rychle vracet.

60
    Balón končí znovu v zámezí a běží pro něj brankář Rada. Ten bude za malou chvíli rozehrávat od vlastní branky.

61
    Rozběhla se závěrečná půlhodina hry. Dukla šla do přečíslení, ovšem brankář soupeře vyběhl včas a připsal si důležitý zákrok.

63
    Pokus o přenesení hry na druhou stranu. Tam nebyl žádný z fotbalistů v modrém dresu, Pražané budou vhazovat.

64
    Dění se v posledních minutách odehrává ve středu hřiště. Doumbia to zkoušel technicky, ovšem jeho střela minula branku!

65
    Doumbia byl v dobré střelecké pozici, ovšem rozhodl se přihrávat na malé vápno. Jeho spoluhráč se nakonec k zakončení nedostal.

67
    Na hřišti zůstal ležet jeden z fotbalistů z Ústí nad Labem. Hlavní rozhodčí toho využil a nařídil kratší přestávku na občerstvení.

69
    Dukla je i nadále aktivnějším týmem a snaží se něco vymyslet. Pražané kombinovali na pravé straně, vybojovali rohový kop.

70
    Arma vybojovala autové vhazování, o malou chvíli později také rohový kop. Ústí bude rozehrávat z pravé strany hřiště.

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka dnešního zápasu. Pražané vybojovali zajímavou standardní situaci.

73
    Rychlý výpad Dukly po pravé straně hřiště. Následovat bude rohový kop pro celek z hlavního města, dnes už celkově sedmý.

74
    U postranní lajny byl faulovaný González, který se hodně zlobí. Pražané bleskově rozehrávají směrem dozadu.

75
    Středem si to namířil González, který se na nějakých sedmnácti metrech pokoušel o zakončení. Jeho střela mířila vysoko nad branku!

77
    Arma rozehrávala rohový kop, jenže z celé situace nedokázala nic vytěžit, brankář Rada bude odkopávat od branky.

78
    Holík si na pravé straně vynutil faul. Také Pražanům se standardka vůbec nevyvedla, dění se už zase odehrává ve středu hřiště.

79
    Rychlý výpad Dukly po pravé straně, poté přihrávka na šestnáctku. Následné zakončení mířilo do horní tyče, Arma teď měla štěstí!

80
    Celek z hlavního města měl během krátké chvíle už druhou šanci! Holík se octil úplně sám před brankářem, ten ale dokázal vyrazit na rohový kop!

82
    Fotbalisté ve žlutých dresech si v kombinaci pomohli s brankářem Radou. Dukla to nyní zkouší po pravé straně hřiště.

84
    Po přízemním centru z levé strany se na zadní tyči ocitl úplně volný RÓBERT KOVAĽ, který střelou z bezprostřední blízkosti pod břevno posílá svůj tým opět do vedení!
    84. Róbert KOVAĽ - 2:1

85
    Valenta se drží za obličej. Jedna z posledních příležitostí pro Ústí na srovnání, jak Arma naloží se standardní situací?

87
    Pražané šli do přečíslení a mohli navýšit svůj náskok. Po přihrávce z pravé strany přišlo zakončení z malého vápna, ovšem gólman Army vyrazil reflexivním zákrokem na rohový kop!

88
    Taktický faul fotbalisty ve žlutém dresu. Hráči Dukly se stihli vrátit zpět na svou polovinu hřiště, všichni jsou pod balónem.

90
    Ústí nad Labem rozehrávalo šestý roh. Na druhé straně přišel rychlý kontr soupeře, ovšem ani ten se Dukle příliš nevyvedl.

90+1
    Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Arma si v té první pomohla útočným faulem u postranní lajny.

90+2
    V úplném závěru se do samostatného úniku z pravé strany dostal LUKÁŠ MATĚJKA, který překonal Radu a s největší pravděpodobností stanovil na konečných 2:2!
    90+2. Lukáš MATĚJKA - 2:2

90+2

Je dobojováno! Dukla dvakrát vedla, ovšem o vedení pokaždé přišla a utkání končí nerozhodně. Pražané dnes měli navrch, byli nebezpečnější a vypracovali si více brankových příležitostí.

Střely na branku: 8:3
    Střely mimo branku: 11:2
    Rohové kopy: 9:6

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:34:27)

Štěpán Slovák

Góly: 11. Douděra, 84. Kovaľ – 33. Miskovič, 90+2. Matějka

FK Dukla Praha: Rada – Kozma, Piroch (C), Dancák (8. Chlumecký) – Doumbia, Souček (60. González), Tetour, González (46. Jakab) – Douděra (46. Kovaľ), Hadaščok (46. Preisler), Holík
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: I. poločas: Plachý – Strada, Vlček, Pimpara, Jakubov – Valenta, Miskovič, Písačka – Richter – Drame, Bassey
    II. poločas: Plachý – Strada, Písačka (67. Bechyně), Brak, Jirkovský – Valenta, Miskovič (77. Mužík), Richter (67. Kolařík, 82. Jakš) – Krátký, Matějka, Prošek