Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš sk 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda sk 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok sk 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica sk 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Sigma Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | ETO Györ – Trenčín sk 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
ŠKF Sereď
7:2 (1:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Streda 26.06.2019, 16:00Prípravný zápas

Sereď zvíťazila v tomto prípravnom stretnutí nad Litovským Mikulášom 7:2! (17:46:32)

90

83
    Sereď dala gól!

Je tu ďalší klinec do rakvy Liptovského Mikuláša, domáca Sereď vyhráva v 83. minúte 7:2!

78

Sereď už teda totálne ničí svojho súpera, v 78. minúte vyhráva 6:2!

75

Domáci v 75. minúte vedú už o tri góly a zrejme je tak o osude tohto prípravného stretnutia rozhodnuté – 5:2!

69

V 69. minúte je už vedenie domácich dvojgólové – 4:2!

68

S gólmi sa nám nejako roztrhlo vrece, zakrátko domáci otáčajú vývoj tohto prípravného stretnutia vo svoj prospech – 3:2!

65

Dlho sa však hostia z vedenia neradovali, domáci vyrovnávajú v 65. minúte na 2:2!

62
    Liptovský Mikuláš dal gól!

V 62. minúte tohto prípravného stretnutia sa hostia opäť ujímajú vedenia – 1:2!

46

Po prvom polčase je stav nerozhodný 1:1!

45

34

V 34. minúte tohto prípravného stretnutia domáci vyrovnávajú na 1:1!

5

V 5. minúte tohto prípravného stretnutia sa hostia ujímajú vedenia – 0:1!

1

Príprava fortunaligových celkov je už v plnom prúde, tímy sa pripravujú na začiatok novej sezóny. Dnes je na programe prípravné stretnutie medzi ŠKF iClinic Sereď a MFK Tatran Liptovský Mikuláš so začiatkom o 16:00.

Sereď ako nováčik súťaže prekvapil, keď sa prebojoval do skupiny o titul. Tam už síce nijak výrazne neoslnil, ale vyhol sa bojom o záchranu a tak si Sereď zahrá najvyššiu súťaž aj v novom ročníku. Liptovský Mikuláš je už tradičným účastníkom našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. Túto sezónu bol Liptovský Mikuláš dlho v hre o druhé barážové miesto o najvyššiu súťaž. Prišli však horšie výsledky a tak z toho bolo napokon na Liptove štvrté miesto.

Dnes tak uvidíme konfrontáciu dvoch slovenských tímov. Favoritom je celok z Fortuna ligy, ale je to príprava, v ktorej sa rodia aj prekvapivé výsledky.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 34. doplníme, 65. doplníme, 68. doplníme, 69. doplníme, 75. doplníme, 78. doplníme, 83. doplníme – 5. doplníme, 62. doplníme