Sereď – Dunajská Streda 0:5 (kon.) | Ružomberok – Michalovce 1:0 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
Senica – Nitra 4:1 (kon.) | Podbrezová – Trnava 0:0 (kon.)
ŠKF Sereď
0:5 (0:3)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 13.04.2019, 15:00 • FC Nitra, a.s. • Niké liga • 4. kolo

Odo mňa je to pre túto chvíľu všetko. Ďakujem vám za pozornosť pri sledovaní priameho textového prenosu a prajem ešte pekný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (16:53:04)

Dunajská Streda doslova rozprášila Sereď pomerom 5:0. Dva góly Divkovića z úvodnej štvrťhodiny, vylúčenie Djiby Bu, premenená penalta Kalmára i zásahy po zmene strán od Davisa a Čmelíka.

Dnes v Nitre nebolo o čom, DAC minimálne do zajtra postupuje na druhé miesto, ŠKF zostáva na poslednej pozícii v nadstavbovej skupine o titul.

90+1

90+1
    Tak sa aj deje, zahráme si o 60 sekúnd naviac.

90
    Faul vo vzdušnom súboji od hostí, nadstavovať by sa mala len obligátna minútka.

89
    Ďalšia nepresná strela, tentoraz na druhej strane, loptu po Divkovićovom sklepnutí netrafil ideálne striedajúci Bilenkyi.

88
    Martin Jedlička bez problémov dosiahol na vysoký nákop spoza rohovej zástavky. Na konci minúty Sus síce obhodil gólmana hostí, zakončil ale iba do tyče. Prípadný gól by aj tak neplatil, dôvodom je ofsajd.

87
    Martin Sus z voleja vracal center späť do ohňa na Kuzmu. V poslednej chvíli pred útočníkom ŠKF zahral sklzom Huk.

86
    Faul na Jozefa Menicha, nikomu sa už nechce hrnúť dopredu. Sereď s vysokou porážkou, Dunajská Streda proti nováčikovi nemala väčší problém.

85
    Ivan Kružliak teraz vracia loptu späť na miesto priestupku. Jeden z našich najlepších rozhodcov dnes veľa roboty nemal.

84
    Stanislav Bilenkyi v ofsajde nebol, no jeho strela z otočky trafila len obrancu Serede.

83
    Bednárov strieľaný pas z tridsiatich metrov našiel iba Pavla Penksu.

81
    Desať minút do konca, Dunajská Streda si ešte môže zlepšiť skóre. V tejto minúte to ale nebude, pri lopte totiž domáci.

79
    V tejto chvíli máme definitívne dostriedané, viac zmien v zostavách už neuvidíme. V ofsajde bol nájdený Marek Kuzma, ktorý to mal dnes na hrote útoku Serede naozaj ťažké.

78
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Zsolt Kalmár, prichádza Stanislav Bilenkyi.

77
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Alex Iván, prichádza Dino Špehar.

76
    Žltú kartu vidí za snahu o hranie rukou na bránkovej čiare Martin Sus, ktorému ani toto nestačilo na odvrátenie gólu.
    76. Lukáš ČMELÍK - 0:5

76
    Dunajská Streda dala gól!
    Menich síce zastavil prenikajúceho súpera, voľnej lopty sa ale zmocnil LUKÁŠ ČMELÍK. Ten vyzvŕtal na zemi obrancu i brankára, aby potom lobom poslal loptu do opustenej brány.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 7. Divković (Koné), 13. Divković, 45+3. Kalmár (pen.), 66. Davis, 76. Čmelík

Karty:   17. Ba (SER), 45+2. Michalík (SER), 76. Sus (SER) – 33. Koné (DUN)   36. Ba (SER)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 0:12. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:16.
    ŠKF Sereď: Penksa – Sus, Ba, Michalík (C), Hučko – Baéz (26. Lukáčik), Adekuoroye – Ulrich (40. Menich), Morong, Iván (77. Špehar) – Kuzma.
    Náhradníci: Šálka – Pankarićan, St. Hillaire, Menich, Lukáčik, Špehar, Lačný.

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna (68. Bednár), Huk (C), Koné (51. Šatka), Davis – Vida – Ronan, Kalmár (78. Bilenkyi) – Čmelík, Divković, K. Vida.
    Náhradníci: Kucz – Šimčák, Bilenkyi, Abdulrahman, Herc, Šatka, Bednár.

Rozhodca: Ivan Kružliak – Branislav Hancko, Mário Roszbeck