Jenisej – Ufa 0:0 (kon.) | Arsenal Tula – FC Ural 0:0 (kon.) | CSKA Moskva – Orenburg 2:3 (kon.)
Groznyj – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:3 (0:1)
Lokomotiv Moskva
cz Sobota 13.04.2019, 18:30 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 23. kolo

Druhá polovina nakonec přinesla hned tři góly. V sedmačtyřicáté minutě vyrovnal Ravanelli. O deset minut později ale poslal do vedení lokomotivu Mirančuk, Fardán nakonec na 3:1 zvýšil v pětašedesáté minutě. Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou Jakub Mahr (21:06:25)

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Jefferson Farfán, přichází Roman Tugarev.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Manuel Fernandes, přichází Brian Idowu.

89
    Zápas se blíží ke svému konci a oba týmy vystřídaly některé hráče. Groznyj se snaží vstřelit branku a zvrátit nepříznivý vývoj utkání, Moskva se ale urputně brání.

87
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Rifat Žemaletdinov.

86
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Barinov (FK Lokomotiv Moskva).

85
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ravanelli, přichází Bernard Beriša.

84
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Bekim Balaj, přichází Ablaye Mbengue.

82
    Žlutou kartu dostává Benedikt Höwedes (FK Lokomotiv Moskva).

81
    Žlutou kartu dostává Ravanelli (FK Achmat Groznyj).

77
    Hosté se snaží dostat před bránu Groznyje, díky domácí obraně to ale není tak jednoduché.

74
    Lokomotiva dlouhým výkopem posouvá míč na soupeřovu půli, tam jej ale převzali domácí hráči.

70
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Milád Mohammadí, přichází Odise Roši.

69
    Groznyj se snaží dostat před bránu hostí, to se jim však nedaří.
    65. Jefferson FARFÁN - 1:3

65
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Hosté se bleskově dostali před Gorodova a z pokutového území jej překonal JEFERSON FARFÁN. Asistence: Manuel Fernandes.

64
    Na míči se střídají oba týmy, ani jednomu z nich se nedaří vytvořit útočnou akci.

Jakub Mahr

Góly: 47. Ravanelli – 45+1. Smolov (Farfán), 57. Al. Mirančuk, 65. Farfán (Manuel Fernandes)

Karty:   36. Mohammadí (GRZ), 81. Ravanelli (GRZ) – 52. Krychowiak (LMO), 82. Höwedes (LMO), 86. Barinov (LMO)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:12. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 21:17.
    FK Achmat Groznyj: Gorodov – Ucijev, Semjonov, Nižić, Plijev, Mohammadí (70. Roši), Ravanelli (85. Bernard Beriša) – Ivanov, Szymański, Silva Lima, Balaj (84. Mbengue).
    Náhradníci: Gudijev – Musalov, Ch. Kadyrov, Mbengue, Roši, Švec, Bernard Beriša, Sadulajev, Mitrišev.

Lokomotiv Moskva: Guilherme – Rybus, Höwedes, S. Kvěrkvelija, Ignatěv – Manuel Fernandes (90. Idowu), Barinov – Farfán (90+3. Tugarev), Krychowiak, Al. Mirančuk – Smolov (87. Žemaletdinov).
    Náhradníci: Medveděv, Kočenkov – Idowu, Michalik, Kvaratšelija, Tarasov, Éder, Igor Denisov, Tugarev, Lysov, Žemaletdinov.