cz Streda 31.10.2018, 01:45 • Arena do Grêmio • Copa Libertadores • Semifinále

Střely mimo: 3:8.
    Rohy: 2:6.
    Ofsajdy: 0:0.
    Fauly: 15:17. (03:54:23)

Je tu konec dnešního infarktového zápasu! Domácí se v prvním poločase dostali do vedení díky brance Gomese. Ve druhém poločase vypracovali také několik šancí a vypadalo to, že si Grêmio postup pohlídá. Jenže v 82. minutě přišlo vyrovnání z hlavičky Borrého a poté odpískaná penalta ve prospěch hostujícího celku. Ta vyvolala velkou vlnu emocí a druhou žlutou kartu pro domácího Bressana. K pokutovému kopu se nakonec postavil Martínez a zkušeně ji proměnil. Poslal tak svůj tým do finále letošního ročníku Copa Libertadores.

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

90+14

90+14
    Všechny dlouhé nákopy domácího celku sbírá ze vzduchu Armani naprosto v pohodě.

90+13
    Ještě jedna šance River Plate z pravé strany, ale pokus jednoho z útočníků skončil pouze na boční síti.

90+13
    Alissonův pokus končí v náruči Armaniho, který uklidňuje svůj tým.

90+12
    Ještě šance pro brazilský celek z přímého volného kopu.

90+11
    Jednoho z hostujících fotbalistů berou křeče a hráčům Grêmia se to samozřejmě nelíbí. Z tribun je slyšet také ohlušující pískot.

90+10
    Domácí fotbalisté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale nyní jsou to oni, kteří potřebují vstřelit k postupu dvě branky.

90+7
    Žlutou kartu dostává Grohe (Grêmio).

90+7
    Žlutou kartu dostává Martínez (River Plate).

90+7
    Nastavovat se bude třináct minut!
    90+5. MARTÍNEZ - 1:2

90+5
    River Plate právě vstřelilo branku! Hosté jdou do vedení a najednou jsou to oni, kdo postupují! K již zmíněnému pokutovému kopu se postavil GONZALO NICOLÁS MARTÍNEZ a proměnil ji naprosto v pohodě. Gólmana poslal na druhou stranu a svou střelu přesně na pravou stranu pod břevno.

90+2
    Rozhodčí ještě vše vysvětluje domácímu trenérovi. Pomezní, kvůli jeho ochraně, musí všude s ním.

90
    Několik minut se již nehraje. V Brazílii jiskří neuvěřitelné emoce.

88
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Bressan (Grêmio).

88
    Bude to pokutový kop pro River Plate!

87
    Hosté se dožadují pokutového kopu za hru rukou. Rozhodčí se půjde podívat na video.

Aleš Skok

Góly: 36. Gomes – 82. Borré, 90+5. Martínez (pen.)

Karty:   57. Miranda (GRM), 64. Cortez (GRM), 70. Bressan (GRM), 78. Cícero (GRM), 90+7. Grohe (GRM) – 32. Pérez (RIV), 70. Pinola (RIV), 90+7. Martínez (RIV)   88. Bressan (GRM)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:17.
    Grêmio: Grohe – Gomes, Geromel, Miranda (70. Bressan), Cortez – Maicon (54. Soares), Michel – Ramiro, Cícero, Alisson – Ferreira (86. Thaciano).
    Náhradníci: Victor – Moura, Soares, Thaciano, Douglas, Bressan, Marinho.

River Plate: Armani – Casco, Pinola, Maidana, Montiel – Palacios, Ponzio (24. Pérez), Fernández (46. Martínez) – Quintero (63. Scocco) – Borré, Pratto.
    Náhradníci: Lux – Mora, Martínez, Mayada, Pérez, Quarta, Scocco.
    24.10.2018
    River Plate - Grêmio 0:1

Góly: 62. Michel (Alisson)

Karty:   36. Borré (RIV), 59. Maidana (RIV), 60. Pinola (RIV), 69. Ponzio (RIV) – 48. Alisson (GRM), 59. Kannemann (GRM), 90+3. Michel (GRM)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 25:17.