Nice – Auxerre 3:2 (kon.) | Le Havre – Troyes 2:0 (kon.) | Nîmes – Saint-Étienne 0:0 (odl.)
Toulouse – Lorient 0:1 (kon.) | Remeš – Orléans 1:1 (2:3 po pen.) | Dijon – Caen 3:1 (kon.)
Metz – Amiens 1:2 (kon.) | Guingamp – Angers 0:0 (3:2 po pen.)
Le Havre AC
2:0 (2:0)
ESTAC Troyes
cz Streda 31.10.2018, 21:05 • Stade Océane, Le Havre • Francúzsky ligový pohár • Osemfinále

Domácí celek vstřelil v prvním poločase dva góly, a tak rozhodl o své výhře. Ve druhé části hry hrál takticky velmi dobře a Troyes do výraznější šance nepustil. Hosté v poháru končí, naopak Le Havre pokračuje dál. (22:59:08)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:4.

90+5

90+4
    Balijon po nepřesné kombinaci získává míč a bude vykopávat od své branky.

90+3
    Hostující celek má sice míč pod kontrolou, ale nemůže se dostat do pozice, odkud by mohl výrazněji ohrozit branku.

90+2
    Bonnet vedl další zajímavou domácí akci, ale do střelecké pozice se fotbalista nepropracoval.

90+1
    Celkem pět minut uvidíme nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    ESTAC Troyes rozehrával rohový kop, ale domácí Bain dostal balon rychle do bezpečí.

88
    Le Havre rozehrávalo další roh. Centr se snesl před branku a Letellier dobře vyboxoval míč. Domácí mají převahu.

85
    Domácí celek rozehrával volný kop. Ránu musel vyrazit brankář na rohový kop.

84
    Na druhé straně se po bleskové akci dostal do šance Bonnet. Jeho rána na bližší tyč končí mimo, brankář zasahovat nemusel.

83
    Žlutou kartu dostává Abdelli (Le Havre).

83
    Ben Saada rozehrával volný kop. Jeho rána postrádala přesnost.

82
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Berthomier, přichází Ben Saada.

82
    Domácí celek se dostal do velké šance, ale na poslední chvíli dokázal jeden z hostujících beků vybojovat míč a překazit tak snahu o zakončení.

80
    Střídání v týmu Le Havre: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Traoré.

80
    Jeden z domácích hráčů má podle všeho křeče.

79
    Nejvíce se hraje ve středu hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Sledujeme rychlý fotbal,domácí celek díky dobrému prvnímu poločasu míří za výhrou.