Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 0:1 (kon.) | Poprad – Miškovec 3:2 (po pr.) | B. Bystrica – Detva 2:3 (po pr.)
Trenčín – Zvolen 2:4 (kon.) | Nitra – Žilina 4:1 (kon.) | Budapešť – Košice 1:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Utorok 02.10.2018, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 8. kolo

Ani tretia tretina nepriniesla gólový zásah a tak o víťazstve hostí rozhodol v 31. minúte Zbořil. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (19:19:35)

59:45
    Ani v poslednej minúte však nedokázali ohroziť Košarišťana a tak sa z víťazstva môžu tešiť hostia.

59:00
    Huna dokázal uspieť na buly a domáci tak môžu vyraziť do posledného útoku tohto stretnutia.

58:34
    Nemohúcnosť domáceho celku pokračuje aj v týchto momentoch a hostia tak smerujú za víťazstvom, no domáci ešte budú mať k dispozícii záverečné sekundy.

57:07
    Rogoň sa dostal do zakončenia spomedzi kruhov, no jeho strelu dokázal chytiť Kislitsyn.

56:44
    Viacero nepresností na oboch stranách a ani jeden z tímov sa nevie dostať do zakončenia, čo viac vyhovuje hosťom.

55:51
    Zboril si teraz poradil na vyhadzovaní a pri puku sú tak hosťujúci hokejisti, ktorí sa však nikde neponáhľajú.

54:39
    Ani teraz sa domácim nedarí dosať sa do streleckého zakončenia a už im zostáva iba posledných päť minút tohto zápasu.

53:47
    Na opačnej strane preveril pozornosť Kislitsyna Ručkay, no skóre tohto zápasu sa meniť nebude.

52:41
    Čas pomaličky ubúda domácemu celku, ktorý dnes márne hľadá recept na perfektne pripraveného Košarišťana.

51:50
    Opäť v útočnej akcii hostia, ani Jurík sa však strelou spoza kruhov nedokázal presadiť a domáci sú stále v hre.

50:52
    Do zakončenia sa po dlhšom čase dostali aj hostia, konkrétne Štrauch, ktorý však spomedzi kruhov nedokázal prestreliť Kislitsyna.

50:17
    Bude nasledovať posledných desať minút tohto stretnutia a hostia stále držia najtesnejší náskok.

49:16
    Kriška sa dostal k strele, no ani toto zakončenie neprinesie domácim vytúžený gól.

48:36
    Domáci tak nevyužili ani deviatu presilovú hru v tomto stretnutí a stále tak zaostávajú o jeden presný zásah.

47:46
    Hostia v plnom počte.

47:42
    V nasledujúcej presilovke sa domácim vôbec nedarí a nedokážu sa usadiť v útočnom pásme.

46:48
    Hostia sú už na ľade v štyroch a domáci tak pohrdli dlhou presilovkou o dvoch hráčov.