Jihlava – Vítkovice 2:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:2 (0:1)
MFK Vítkovice
cz Piatok 24.08.2018, 18:30 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 6. kolo

Šesté kolo Fortuna:Národní ligy je v Jihlavě minulostí. Hosté byli ve druhém poločase blízko zisku tří bodů, zvláště když se v 83. minutě trefil Holiš. Domácí ale předvedli neskutečná závěr, kdy dvě minuty před koncem normální hrací doby snížil Urblík a tentýž hráč v první minutě nastavení vyrovnal z penalty. Oba celky si tak po remíze 2:2 připíšou do tabulky jeden bod. Hosté by jej před zápasem jistě brali, po jejím průběhu ale budou zklamaní. (20:25:57)

90+3

90+3
    Hosté se dostali s míčem na útočnou polovinu poblíž rohového praporku a tam nejspíše utkání dohrají.

90+2
    Vítkovice naposledy střídají, Tomáše Vasiljeva nahrazuje Ondřej Cverna.

90+1
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.
    90+1. Jozef URBLÍK - 2:2

90+1
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JOZEF URBLÍK zvládl tíhu okamžiku, gólmana skákal ze svého pohledu doprava a záložník Vysočiny poslal míč na opačnou stranu a srovnává stav na 2:2.

90
    Penalta pro domácí Vysočinu.
    88. Jozef URBLÍK - 1:2

88
    Domácí se dočkali korekce výsledku, z pravé strany dostal míč na hranici vápna JOZEF URBLÍK a střelou k tyči se postaral o snížení náskoku hostí.

88
    Vítkovice podruhé střídají, střelce úvodní branky Martina Maceje nahrazuje Tomáš Mrázek.

86
    Domácí duel ještě nezabalili a snaží se o korekci výsledku, ale dnes jim přáno není. Jejich hra je hodně nepřesná.

84
    Vítkovice poprvé střídají, Matěje Končala nahrazuje Matěj Hýbl.
    82. Roman HOLIŠ - 0:2

82
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí vrhli veškeré síly dopředu, což se jim vymstilo. Hosté podnikli rychlý brejk, ve vápně nedokázal nikdo z jihlavských hráčů zasáhnout ani gólman Vejmola a na ROMANA HOLIŠE již zbyla prázdná brána, s čímž neměl problém ze dvou kroků trefit.

81
    Vysočina má vystřídáno. Vladislava Levina nahrazuje Petr Nerad.
    80. Súkenníkova velká šance skončila na domácím brankáři.

80
    A hosté mohli vést o dvě branky, ve vyložené šanci selhal Igor Súkenník, kterého vychytal gólman Vejmola.