Bayern – Hoffenheim 3:1 (kon.)
Bayern Mníchov
3:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Piatok 24.08.2018, 20:40 • Allianz Arena, München • Nemecká Bundesliga • 1. kolo

Sledovali sme nesmierne zaujímavý druhý polčas tohto zápasu. Najskôr sa v 57. minúte podarilo hosťujúcemu Szalaiovi vyrovnať. Potom však po faule na Riberyho prišla penalta, ktorú nepremenil Lewandowski, no z dorážky uspel Robben. Hlavný rozhodca si však celú situáciu dal zopakovať u video-rozhodcu, ktorý nariadil penaltu opakovať. K tej sa opäť postavil Lewandowski, no tentokrát uspel. Písala sa 82.minúta. Následne pridal tretí gól domácich Müller, no opäť úradoval VAR, avšak teraz gól neuznal. Definitívnu bodku za duelom tak dal striedajúci Robben v 90. minúte. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (22:43:41)

90+7

90+6
    Predsa len však ešte prišiel pekný center Jamesa na Lewandowskeho, ktorý hlavou poslal loptu mimo bránu.

90+5
    Domáci teraz kombinujú v strede ihriska, kde sa už budú dohrávať posledné minúty tohto stretnutia.

90+4
    Priamy kop Bayernu nepriniesol žiadne nebezpečenstvo pred bránou hostí.

90+3
    Lewandowski sa dostal k strele spoza pokutového územia. Tá však tesne míňa bránu Baumanna.

90+2
    Nadstavovať sa bude ešte 6 minút. To sa snažia využiť domáci hráči na strelenie štvrtého gólu.
    90+1. Arjen Robben (BAY) - 3:1

90+1
    Bayern dal gól!

Tentokrát to ARJEN ROBBEN už spravil podstatne lepšie a zakončením pod brvno tak pravdepodobne definitívne potvrdzuje tri body pre domácich.

90
    Do ďalšej obrovskej šanci sa dostával Robben, no jeho zakončenie skončilo vedľa. Z následnej akcii ešte zahrozil James, no obrana hostí dokázala strelu zblokovať.

89
    Čas nám neskutočne letí a posledné minúty priniesli neuveriteľne veľa sporných momentov.
    86. Thomas Müller (BAY)

86
    Müller sa už radoval z gólu, no opäť bol v akcii VAR a tentokrát gól neplatí, pretože si domáci futbalista pomohol rukou.

84
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Franck Ribéry, prichádza James Rodríguez.

84
    Vzhľadom na to, že sa sa situácia po penalte pozerala u videorozhodcu tak sa nám poriadne dlhý moment nehralo.
    82. Robert Lewandowski (BAY) - 2:1

82

ROBERT LEWANDOWSkI svoj reparát zvládol, keď loptu poslal do opačnej strany ako sa Baumann hodil. Pridáva tak druhý nesmierne dôležitý gól Bayernu.

79
    Tak to je neuveriteľné. Po vzhliadnutí videa sa bude pokutový kop opakovať. Treba ešte dodať, že z následnej dorážky sa presadil Robben, no to už teraz neplatí.