CSKA Moskva – Třinec 7:1 (kon.) | Sparta Praha – HC Slovan 3:0 (kon.) | K. Vary – Trenčín 6:4 (kon.)
HK Riga – Vítkovice 1:4 (kon.) | CSKA Moskva – HK Riga 12:0 (kon.) | Trenčín – Sparta Praha 1:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.) | K. Vary – HC Slovan 7:3 (kon.)
HC Sparta Praha
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
cz Utorok 07.08.2018, 08:30 • Malá WERK Aréna, Třinec • President Cup

59:17
    Ještě jedno vyloučení v závěru utkání. Na trestnou lavici se vrací Martin Morong a opět to je za sekání.

56:27
    Sparta bude hrát přesilovku čtyři na tři. Na dvě minuty je vyloučen Martin Morong za sekání.

55:47
    Ondriš atakoval za sparťanskou svatyní gólmana Sluku. Oba zůstali po střetu ležet na ledě. Broš neudržel nervy a krosčekoval Ondriše. Oba si jdou sednout na trestnou lavici.

55:29
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Střelu Theimera od modré vyrazil gólman Bovan vedle sebe, kam si dojel pro puk MICHAL VITOUCH a dorážkou do odkryté brány zvýšil vedení Sparty na 3:0.

51:41
    Trestná lavice Pražanů dlouho nezůstala prázdná. Za hákování byl vyloučen na dvě minuty Patrik Brůna.

50:12
    Po chybě Patzelta se řítil na bránu Slovanu Theimer, ale bekhnedovou kličkou na Bovana nevyzrál. Puk zamířil pouze do těla bratislavského gólmana!

48:27
    Sparta bude hrát ve čtyřech. Na dvě minuty za držení si půjde sednout Ondřej Mašek.

44:40
    Sparta bude hrát přesilovku. Na dvě minuty za nedovolené bránění putoval na trestnou lavici Filip Rajzík.

40:52
    Brůna vjel do útočného pásma a střelou zápěstím z mezikruží orazítkoval břevno bratislavské branky!

39:48
    V závěru druhé třetiny si přesilovou hru zahraje Sparta. Róbert Bertok byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:45
    Slovanisté z přečíslení vytěžili přesilovou hru. Na dvě minuty za hákování odcestoval na trestnou lavici Patrik Brůna.

36:45
    Přečíslení tři na dva vyšperkoval Veber přihrávkou k levé tyči na Jendeka, ale útočník Slovanu v gólové pozici trefil gólmana Sluku!

34:09
    Molnár to vzal středem do útočného pásma, ale byl podražen Vitouchem. Toho čeká dvouminutový trest.

31:01
    Adamec po pravém mantinelu zavezl puk do útočného pásma, zpětnou přihrávkou vybídl ke střele DAVIDA STRAKU. Jeho první pokus Bovan vyrazil bez toho, aby věděl, kde kotouč je. Toho si všiml právě Straka a rychlou reakcí došťouchl puk za brankovou čáru – 2:0!

21:40
    Pražané se přeci jen dostávají do vedení! JAKUB ČERVENKA ukázal svůj důraz na brankovišti a protlačil kotouč za brankovou čáru! Asistence: Michal Vitouch, Oto Theimer.

19:21
    Obrovská šance Slovanu v závěru první třetiny! Ožvaldova střela od modré se odrazila od chumlu hráčů k pravé tyči, kde číhal Patzelt, ale proti jeho střele vytáhl brankář Sluka lapačku a lapil černou gumu!

04:49
    Vylučuje se na druhé straně. Za nedovolené bránění nabídl Spartě dvouminutovou přesilovku Samuel Ružanský.

01:40
    Géci byl při průniku po pravé straně faulován. Na dvě minuty za podražení odešel Oto Theimer.

Igor Mainka

Góly a asistencie: 22. Červenka (Vitouch, Theimer), 32. Straka (Adamec), 56. Vitouch (Theimer)

HC Sparta Praha: Sluka (Dlouhý) – Adamec, Brůna, Ducháč, Ludvík, Mašek, Tomov, Šesták, Menzel – Broš, Bareš, Straka, Theimer, Vitouch, Červenka, David, Mácha, Höll, Pírs, Kalný, Němec.
    HC Slovan Bratislava: Bovan (Rusnák) – Patzelt, Čechov, Benedikt, Bertok, Borák, Krakovský, Morong, Rajzík – Géci, Ožvald, Bubica, Molnár, Trubač, Ružanský, Zelenay, Kukumberg, Lachkovič, Veber, Jendek, Ondriš.