Girona – Levante 1:1 (kon.) | Bilbao – Vigo 1:1 (kon.) | Las Palmas – Real Madrid 0:3 (kon.)
Sevilla – Barcelona 2:2 (kon.)
Girona FC
1:1 (0:0)
Levante UD
Sobota 31.03.2018, 13:00 • Estadi Municipal de Montilivi (Girona) • Španielska LaLiga • 30. kolo

V druhom polčase sme napokon videli dva presné zásahy, po jednom na oboch stranách. Najprv išli do vedenia domáci, ale napokon sa hosťom podarilo vyrovnať a tak toto vyrovnané stretnutie končí zaslúženou remízou 1:1!

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem pekný zvyšok sviatočného dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (14:53:58)

90+3

90+2
    Zápas sa už teda dohráva a zrejme sa už nič zaujímavé nestane. Oba tímy si tak už teda body podelia.

90+1
    Žltú kartu dostáva Pablo Maffeo (Girona FC).

90
    Napokon sa ešte nadstavujú 3 minúty!

89
    Riadny hrací čas sa už pomaly naplní a uvidíme teda, koľko ešte hlavný rozhodca tohto zápasu R. De Burgos nadstaví k 45 minútam druhého dejstva.

88
    Hra sa však presunula do stredu poľa, oba tímy už nechcú nič riskovať a prísť o ten jeden bod.

87
    Levante sa však stále drží na útočnej polovici a vyzerá to na záverečný tlak zo strany hostí. Stať sa však ešte môže čokoľvek, do konca ostávajú záverečné minúty.

86
    Na útočnú polovicu sa teraz dostáva hosťujúci celok, ale aj obrana domácich je veľmi pozorná. Stále to teda vyzerá na deľbu bodov v tomto zápase.

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva približne 5 minút, pri lopte je momentálne domáci celok. Veľa zaujímavých situácii teda nevidíme a tak je skóre zápasu aj naďalej 1:1!

84
    Teraz sa však Levante prechod do útoku nevydaril, hostia sa previnili ofsajdom. K lopte sa tak dostávajú domáci futbalisti a pokúšajú sa už preniknúť smerom dopredu.

83
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Erick Cabaco, prichádza Sergio Postigo.

82
    Striedanie v tíme Girona FC: z ihriska odchádza Borja García, prichádza David Timor.

81
    Hostia sa však vracajú späť na útočnú polovicu a tak sa domáci budú musieť aj naďalej brániť. Uvidíme teda, čo nám prinesie záver tohto stretnutia, zatiaľ sa schyľuje k deľbe bodov.

80
    Levante získalo rohový kop, ale domáci sa ubránili bez problémov. Síce ešte pokračoval menší tlak hosťujúceho celku, ale ani to nič zaujímavého neponúklo.

79
    K lopte sa teraz dostávajú domáci futbalisti, ale nikam sa momentálne neponáhľajú. Pomaly sa však blíži záver tohto stretnutia a stav zápasu je vyrovnaný 1:1!