EBEL – Tipsport ELH 5:3 (kon.) | DEL – Tipsport liga sk 4:7 (kon.) | DEL – Tipsport ELH 6:7 (kon.)
Tipsport liga – EBEL sk 6:2 (kon.) | EBEL – DEL 6:8 (kon.) | Tipsport liga – Tipsport ELH sk 4:4 (kon.)
Rakúska EBEL
5:3 (2:2, 3:1)
Česká Tipsport ELH
Sobota 17.02.2018, 13:30All Star Cup

Prvý zápas sa skončil víťazstvom rakúskeho tímu, ktorý sa vďaka tomu dostáva na čelo celkového poradia. Turnaj teraz bude pokračovať zápasom nemeckého a slovenského výberu. (14:11:52)

29:35
    Rakúšania majú puk na hokejkách a držia ho pri mantineli, odkiaľ sa strieľať nedá. Všetko nasvedčuje tomu, že hráči EBEL si svoj náskok udržia.

28:57
    Posledné dve minúty zápasu sú už prerušované. Po zapískaní rozhodcu sa teraz bude vhadzovať v útočnom pásme českého tímu.
    28:05 Tyler MORLEY - 5:3

ZDROJ: HOKEJKA TV

28:05
    Rakúsky tím dal gól!
    Rakúšania zvyšujú svoj náskok! Svoboba najskôr vyrazil strelu z ľavého kruhu, ale potom z pravého kruhu dorážal TYLER MORLEY a bol úspešný. Trafil to presne za presúvajúceho sa gólmana.

27:00
    Začína sa posledná trojminútovka tohto zápasu. Pri puku sú rakúski hokejisti a budú útočiť.

26:58
    Ďalšia pekná akcia Čechov. Z pravého kruhu sa do strely oprel Hanzl, ale gólman EBEL ho vychytal lapačkou.

24:50
    Hostia ešte v pásme ostali. Polanský to strelecky skúsil znovu, no mieril iba do brankára. Rakúsko sa výborne bráni.

24:32
    Česi by chceli vyrovnať a vrátili sa do pásma. Tvrdou ranou to skúšal Polanský, ale bránku minul a puk poslal iba na zadný mantinel.

24:00
    Rakúšania boli v úvode tohto polčasu iba v defenzíve, ale teraz situáciu otočili a usadili sa v útočnom písme. Česi sa musia brániť.
    23:20 Christopher DESOUSA - 4:3

23:20
    Rakúšania sa vracajú do vedenia! Opäť sme videli samostatný únik, v ktorom bol CHRISTOPHER DESOUSA. Presadil sa efektnou strelou ponad ľavé rameno českého brankára.
    21:10 Brock HIGGS - 3:3

21:10
    Je opäť vyrovnané! Rakúšania sa teraz usadili v pásme a napokon sa ich snaha vyplatila, keď dostal BROCK HIGGS z ľavého kruhu prihrávku priamo pred osamotenú bránku.

18:55
    Ďalšia skvelá šanca českého výberu! Nečas sa opäť natlačil pred brankára domácich, ale prepadol cez neho a ťažké zakončenie napokon letelo vedľa bránky.

17:20
    V druhom polčase sú rakúski hráči zatiaľ neviditeľní. Neubauer si teraz prevzal puk pri pravom mantineli a presúva sa smerom dopredu.

16:47
    Česi sa opäť usadili v pásme, po vedúcom góle sú aktívnejší. Do ľavého kruhu teraz dostal prihrávku Lakatoš, ale puk mu preskočil hokejku a zakončenie neprišlo.
    15:53 Jaroslav BEDNÁŘ - 2:3

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 1. Broda, 10. Broda, 22. Higgs, 24. DeSousa, 29. Morley – 6. Polanský, 15. Žejdl, 16. Bednář

Rakúska EBEL: Carruth (Nechvatal) – Trattnig, Labrecque, Lattner, Schlögl – Harand, Spurgeon, Latendresse, Broda, Morley, Neubauer, Higgs, DeSousa
    Česká Tipsport ELH: Svoboda (Kašík) – De La Rose, Flemming, Hrbas, Vyrůbalík – Bednář, Hanzl, Lakatoš, Nečas, Pech, Polanský, Tomášek, Žejdl