Sevilla – Leganés 2:1 (kon.) | Getafe – Sociedad 2:1 (kon.) | Girona – Real Madrid 2:1 (kon.)
Eibar – Levante 2:2 (kon.) | Malaga – Vigo 2:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Nedeľa 29.10.2017, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Španielska LaLiga • 10. kolo

Máme tu koniec stretnutia, ktorý možno označiť ako priemerný. Nemali sme možnosť vidieť nejaké futbalové gala predstavenie, ale nebola to ani žiadna nuda. Domáci dokázali pekne otočiť nepriaznivo sa vyvíjajúci priebeh stretnutia, a tak si z dnešného stretnutia odnesú plný bodový zisk. Odo mňa to je z tohto zápasu všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (13:55:08)

90+3
    Po súboji ostáva na trávniku ležať otrasený Damián Suárez, ktorý pravdepodobne zbiera len cenné sekundy v prospech tímu.

90+2
    V závere stretnutia funguje defenzíva domáceho celku výborne a svojmu súperovi ponúka len minimum priestoru na hracej ploche.

90+1
    Štvrtý rozhodca sa rozhodol v druhom polčase nadstaviť ešte tri minúty navyše.

89
    Ospravedlňujeme sa za technické problémy. Do konca riadnej hracej doby stretnutia ostáva jedna minúta.
    85. Jorge Molina (GET) - 2:1

85
    Getafe dalo gól!
    Autorom gólu z pokutového kopu je JORGE MOLINA, ktorý poslal loptu do ľavej časti bránky. V tomto prípade bol gólman bezmocný. Stav stretnutia je 2:1!

85
    Žltú kartu dostáva Gerónimo Rulli (Real Sociedad San Sebastian).
    84. Ángel Rodríguez (GET)

84
    Getafe CF bude zahrávať pokutový kop!

83
    Pri lopte sú hostia, ktorí sa snažia strhnúť vedenie opäť na svoju stranu. Teraz získali výhodu priameho voľného kopu, ktorú sa budú snažiť využiť.

82
    Žltú kartu dostáva Vitorino Antunes (Getafe CF).

80
    Hlásateľ oznámil, že na dnešné stretnutie sa prišlo pozrieť 11 010 platiacich divákov.
    78. Ángel Rodríguez (GET) - 1:1

78
    ÁNGEL RODRÍGUEZ sa dokázal krásne uvoľniť vo vápne súpera, kde mu jeden z jeho spoluhráčov poslal milimetrový pas. Ten si najprv spracoval a neskôr presne zakončiť. Stav stretnutia je vyrovnaný 1:1! Asistenciu si pripíše Francisco Portillo.

78
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Sergio Canales, prichádza Rubén Pardo.

77
    Xabi Prieto predviedol nepresný prízemný pas do šestnástky, ktorý zablokoval jeden z obrancov. Ak by lopta predsa len prešla, asi by sa celá akcia skončila gólom. Lopta ide mimo hry. Šancu skórovať z rohového kopu bude mať Real Sociedad.