Mladá Boleslav – Jihlava 2:1 (kon.) | Slovácko – Slavia 0:3 (kon.) | Sparta Praha – Ostrava 3:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 29.10.2017, 15:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • HET liga (CZ)

Je konec! Domácí tým si nakonec připsal vítězství 2:1. Výhra Středočechů je zasloužena, jelikož v utkání byli lepší. Především v prvním poločase, kdy svého soupeře k ničemu nepouštěli. Druhý poločas byl vyrovnanější a na obou stranách padla jedna branka.

Ode mne je to pro dnešek vše, někdy u onlajnu zase napočtenou. (16:56:58)

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Martin Nový (FC Vysočina Jihlava).

90+1
    Mareš pálil z první, nikým neatakován, ovšem jeho střela neměla gólové parametry. Spíše ohrozila diváky na tribuně.

90
    Nastavovat se budou jen dvě minuty!

90
    Mingazov našel nádherným pasem Mageru, který o malý kousíček minul branku!

88
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Golgol Mebrahtu, přichází Lukáš Magera.

88
    Hosté by se měli hnát do útoku, ale zatím je to spíše Boleslav, která má míč na svých kopačkách.

86
    Hubínkova přihrávka na Fabiána byla příliš dlouhá.

85
    Jihlava se snaží veškeré míče posílat na útočnou polovinu.

84
    Hosté cítí šanci na vyrovnání.

83
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Uběhlo jen pár vteřin a je to opět o branku! NIKOLAS DANÍČEK nebyl nikým atakován v pokutovém území a pravačkou poslal míč přesně k tyči!

82
    Žlutou kartu dostává Patrizio Stronati (FK Mladá Boleslav).

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    PATRIZIO STRONATI nejspíše rozhoduje zápas! Dostal míč do pokutového území, kde předvedl otočku a z první napálil míč do sítě!